Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ruch Przetrwania Zimy czyli RPZ - Spotkania ! :)


Lucy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.motocykle.slask.pl/topic/129478-moto-gp-brno-2013/

 

myślał ktoś z Was o tym by się wybrać ?

 

ja myślę nad tym od zeszłego sezonu. ogólnie to bardzo chętnie. tylko w moim przypadku temat do rozważenia  na przełomie maja/ czerwca. wcześniej nawe sobie nie będę zawracaC tym głowy <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

 

Niech stracę i to napiszę mogę robić za kierowcę i wozić WAS pijaków tylko jest jeden problem, moj bolid odmówił posłuszeństwa ;/

Tak wiec jeśli ktoś dostarczy auto i potem je odbierze spod mojego domu to mogę jechać do Zawiercia.

Wiec jeśli się ktoś zdecyduje niech szybko mnie poinformuje, gdyż do jutrzejszego wieczoru muszę się określić czy jadę do Zawiercia czy zmieniam plany.

Ewentualnie możemy imprezować gdzieś bliżej jest mi wszystko jedno.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo

 

Niech stracę i to napiszę mogę robić za kierowcę i wozić WAS pijaków tylko jest jeden problem, moj bolid odmówił posłuszeństwa ;/

Tak wiec jeśli ktoś dostarczy auto i potem je odbierze spod mojego domu to mogę jechać do Zawiercia.

Wiec jeśli się ktoś zdecyduje niech szybko mnie poinformuje, gdyż do jutrzejszego wieczoru muszę się określić czy jadę do Zawiercia czy zmieniam plany.

Ewentualnie możemy imprezować gdzieś bliżej jest mi wszystko jedno.

Pozdro

 

Samochód mamy.  Możemy jechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja mam przejąć? przecież nie podajecie zadnych konkretów.. wiem jedynie ile osób nie pije i komu jest wszystko jedno gdzie pije hahaha

a tak serio to do chętnych należą :

 

1.Daro

2.Pietia

3.Vidal

4. Givi (? bo mam zajęcia w ten weekend)

5.Bastek

6.Scorpion

...................

 

czyli na 5osobowy samochód mamy komplet..  ja pojade jako maskotka na wstecznym lusterku LoL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.