Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MACHANIE ŁAPAMI ZAMIAST KIERUNKOWSKAZÓW


she

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm przy intensywnym machaniu (pulsacyjnym ;) ) jest szansa, że motocylkista/tka "odlecą" ;)

Do tego jeżeli jedziesz z pasażerem i on też będzie machał to lot jest już prawie pewny, będzie trzeba popracować tylko nad synchronizacją :ph34r:

takie rzeczy tylko w Polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zdarza się, że nie możemy wyciągnąć ręki lewej przy skręcie w lewo, ponieważ ręką tą akurat obsługujemy dźwignię sprzęgła. Wówczas możemy zasygnalizować skręt w lewo ręką prawą, układając ją łukiem nad głową. Dłoń prawej ręki wskaże kierunek w lewo".

:D:D:D chce to zobaczyć na żywo :D

Poza tym nie wiem czym mam regulować manetkę gazu ? trzymać w zębach ?! Na wciśniętym sprzęgle będę brał zakręt, rzeczywiście ciekawy pomysł :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak większość polskich przepisów ruchu drogowego tak i ten jest całkowicie przestarzały.dziwi mnie jedno jeżeli jadąc puszką oderwe jedną ręke od kiery (np.telefon) to zapłace mandat bo to zagrożenie a na moto to już jest bezpieczne.kolejny polski absurd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nie wiem czym mam regulować manetkę gazu ? trzymać w zębach ?! Na wciśniętym sprzęgle będę brał zakręt, rzeczywiście ciekawy pomysł :blink:

Spoko Bastek - wszak mamy jeszcze dwie kończyny (mam nadzieję że piątą nie każą nam sygnalizować)

machamy prawą nogą nad głową gdy zmieniamy biegi redukując na zakręcie w lewo (ręce zajęte sprzęgłem i przegazówką)

Polska - to być dziwny kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Bastek - wszak mamy jeszcze dwie kończyny (mam nadzieję że piątą nie każą nam sygnalizować)

machamy prawą nogą nad głową gdy zmieniamy biegi redukując na zakręcie w lewo (ręce zajęte sprzęgłem i przegazówką)

Polska - to być dziwny kraj

Weź im nie podpowiadaj z ta nogą bo to tylko kwestia czasu :D

Mówisz " Polska - dziwny kraj " hmm... ja bym raczej powiedział że oryginalny ;):P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.