Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BMW GS miłośnicy ADV


BeEmKa

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Walgav napisał:

Wicherku nie wrzucaj wszystkich do jednego wora :)

Nie no nawet śmiałości nie mam :)

Mam kolegę na gs i nawet jest skromnym facetem :)Zrobiliśmy teraz fajny, weekendowy trip po Czechach i nawet giejes się nie zeosuł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Neos napisał:

Piekny sprzet ? tylko ta flaszka tak na rancie pod skosem postawiona .......... ? brakuje przy kufrach uchwytu zewnetrznego do przewozu plynow eksploatacyjnych dla kierowcy:-) napewno takie w Bielsku w T.......u maja:-) 

Dziękuję za dobre słowo. Oczywiście jakieś akcesoria do przewozu Vodjitsu założyć trzeba obowiązkowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wicher napisał:

ta niepohamowana skromność gieesiarzy :):):):):)

Widzisz Wicher, do niedawna jeździłem sobie Vstromem xt i czego bym tam sobie nie wrzucił na forum czy gdzieś to miałem święty spokój a tylko sobie GSa sprawiłem i już tam jakieś drobne ukąszenia są. Nie ukrywam że wcześniej jeżdżąc jak miałem stado gieesow to mnie miało roz....... lic jak nikt z nich nawet nie pomyślał żeby łapkę podnieść ale na tym forum piszemy o motocyklistach??? czy o bandzie snobów którzy zielonego pojęcia nie mają o prawdziwej pasji bo jak sobie ktoś ciężko zapracuje na sprzęt który jest jego marzeniem to będzie doceniał każdego i szanowal innych poglądy. I zwróć uwagę następnym razem że z drugiej strony ekranu może siedzieć ktoś życzliwy z którym kiedyś zrobisz jakiś daleki trip. LWG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Tomus napisał:

Widzisz Wicher, do niedawna jeździłem sobie Vstromem xt i czego bym tam sobie nie wrzucił na forum czy gdzieś to miałem święty spokój a tylko sobie GSa sprawiłem i już tam jakieś drobne ukąszenia są. Nie ukrywam że wcześniej jeżdżąc jak miałem stado gieesow to mnie miało roz....... lic jak nikt z nich nawet nie pomyślał żeby łapkę podnieść ale na tym forum piszemy o motocyklistach??? czy o bandzie snobów którzy zielonego pojęcia nie mają o prawdziwej pasji bo jak sobie ktoś ciężko zapracuje na sprzęt który jest jego marzeniem to będzie doceniał każdego i szanowal innych poglądy. I zwróć uwagę następnym razem że z drugiej strony ekranu może siedzieć ktoś życzliwy z którym kiedyś zrobisz jakiś daleki trip. LWG

Zgadzam się z Tobą w 100%, coś w tym jest, że jak człowiek sobie sprawi GSa (a najgorzej jak nówke sztukę), to ludzie zaczynają na niego inaczej patrzeć i nie wiem czym to jest spowodowane. Bo nie chodzi chyba o to, że ktoś zakupił sobie nowego sprzęta, bo przecież inne marki też sprzedają nowe egzemplarze swoich maszyn, nie chodzi też chyba o cenę takiego motocykla, bo odpowiedniki u innych producentów też nie są tanie i nie odbiegają znacznie od cen BMW. Więc o co chodzi? O snobów, którzy kupują moto za 100k po to żeby się nim lansować i w dupie mają cały ten motocyklizm? Osobiście nie znam takich ludzi i nigdy nie spotkałem kierownika na GSie, który reprezentowałby to grono. Czasami faktycznie mijałem GSiaży, którzy nie odmachali na moje pozdrowienie, ale tak samo często spotykam kierowników innych maszyn, którzy mi nie odmachują. Więc co? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska ,więcej wiary w siebie i wtedy żaden hejter  ( celowy lub przypadkowy )nie zepsuje Wam humoru .trzeba po prostu robić to się najbardziej lubi i robić to na 100 % ( ganja.gif),a inni ,cóż im mniejszy tym bardziej szczeka _klotnia.gif . Co do tego wypasionego GS-a ( chociaż tak się kiedyś chyba nazywały jakieś sklepy sieciowe icon_roll.gif ) ,mam nadzieje ,że z motorami nie jest tak jak z :autko: . Dzisiaj płaciłem Casko za furę i po roku za salonowca naście na wartości w dół , plus jest bo AC też lekko w dół. O tym GS-300 pisałem serio ,teraz porównuję jego ,TRK 502 ,i czekam może Bajaj wypuści Adwengera ,przy moich przebiegach zajeżdżam te moje ukochane ,ale się ze starymi nie rozstaję :hellsangels:(tylko miejsca w garażu zaczyna brakować ,skuterka już oddałem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomus napisał:

Widzisz Wicher, do niedawna jeździłem sobie Vstromem xt i czego bym tam sobie nie wrzucił na forum czy gdzieś to miałem święty spokój a tylko sobie GSa sprawiłem i już tam jakieś drobne ukąszenia są. Nie ukrywam że wcześniej jeżdżąc jak miałem stado gieesow to mnie miało roz....... lic jak nikt z nich nawet nie pomyślał żeby łapkę podnieść ale na tym forum piszemy o motocyklistach??? czy o bandzie snobów którzy zielonego pojęcia nie mają o prawdziwej pasji bo jak sobie ktoś ciężko zapracuje na sprzęt który jest jego marzeniem to będzie doceniał każdego i szanowal innych poglądy. I zwróć uwagę następnym razem że z drugiej strony ekranu może siedzieć ktoś życzliwy z którym kiedyś zrobisz jakiś daleki trip. LWG

No urzekła mnie twoja historia.To musi być traumatyczne przeżycie kiedy giejesiarz nie odmachuje;)

Chodziło mi tylko o twój tekst,który odebrałem tak a nie inaczej...czyli jako wyniosły.

Wiesz ja mam Maserati,a ty tylko fotkę.

Nie każdego stać na Maserati :)

Nie spinaj się,kulaj się nowym żelastwem,machaj wszystkim z życzliwością i takie tam inne pierdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2018 o 13:00, Tomus napisał:

No no, prawda. Każdy może pstrykac, ale wyjechać nówka sztuką już nie każdy ?. To już pod domkiem. Haaa

IMG_20180901_181551.jpg

Gratulacje z zakupu i oby służył Ci wiernie.

Ale jest jakaś nieścisłość....

Się znaczy nówka, to roczna używka na 24 m-ce gwarancji producenta?

To trochę nietypowa sprawa.

Dwa lata temu, kupiłem nawigację TomTom (wersję refurbished) w okazyjnej cenie.

Sprzedawca poinformował mnie o tym fakcie, że jest to wersja "fabrycznie odnowiona" i jest na nią pełna 24 m-ce gwarancja (więc spoko)

Przyszedłem do domu i okazało się,że jest "martwa", wróciłem do sklepu i wymienił mi ją od ręki na inny egzemplarz.

W drugim, nie można było się zalogować - ta już poszła do reklamacji - naprawili w 20 dni

Po roku padła całkiem - reklamacja - wymienili na "nowy"  21 dni

Wymieniony, nie wyszukiwał sygnału GPS (taka drobnostka) - reklamacja- wymiana na nowy - 21 dni

Najnowszy sam się dotykał - cały czas coś robił - w tym momencie zadzwoniłem do TomTom-a i opowiedziałem historię...

Mówię,że jestem użytkownikiem navi TomTom. od WIELU lat (od czasów gdy ich navi wyglądała jak telewizor kineskopowy)

I jak bym dobrze poszukał, to jaszcze jakieś odbiorniki znajdę i najprawdopodobniej zadziałają.

W dobie nawigacji "google" to firma TomTom strzela sobie w kolano.

Przeprosili i zaproponowali wymianę na jeden z najwyższych modeli - ten jak na razie działa.

Oby Twój, nie okazał się jakąś reklamacją, bo to nie jest normalne, że dają pełną gwarancję na roczny - używany przez klienta motocykl.

(choć mogę się mylić)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, grzesiek_73 napisał:

Się znaczy nówka, to roczna używka na 24 m-ce gwarancji producenta?

Najpierw podziękuję. A teraz do rzeczy, tu chyba zaszła jakaś nieścisłośc. Pisząc NIE KAŻDY MOŻE WYJECHAĆ NÓWKA SZTUKĄ Z SALONU nie miałem na myśli siebie, przy okazji wstawiłem moje zdjęcie z moto które nabyłem, opisując później że to młotek 1roczny z przebiegiem 10kk. Co do gwarancji: moto jest z listopada 2017 więc roczku nawet niema, gwarancja do 2019. Moto od klienta który oddał na zasadzie zamiany na nowy. Dodatkowo wykupiłem gwarancję na kolejne lata( tzw pakiet serwisowy) o finansach nie wspominamy bo burza gwarantowana. ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się czepiam, ale używajcie ludziska znaków interpunkcyjnych. Nie wiem czy tylko mnie to dezorientuje ale, dla przykładu, zdanie kolegi tobir: "Nie pisze że w Bielsku tak robią" może mieć dwa znaczenia:

1. Nie, piszę, że w Bielsku tak robią (czyli robią tak w oddziale BMW Bielsko)

2. Nie piszę, że w Bielsku tak robią (czyli nie robią tak w oddziale BMW Bielsko)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Walgav napisał:

Może się czepiam, ale używajcie ludziska znaków interpunkcyjnych. Nie wiem czy tylko mnie to dezorientuje ale, dla przykładu, zdanie kolegi tobir: "Nie pisze że w Bielsku tak robią" może mieć dwa znaczenia:

Ja takie wypowiedzi przestaję czytać. Cóż, pokolenie gimbazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.