Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Materiał Dziennikarski


justynarozmowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuje do materiału dziennikarskiego mężczyzn, którzy ulegli wypadkowi na motocyklu i obecnie poruszają się na wózku inwalidzkimi. Jeżeli ktoś z Państwa zna taką osobę i mógłby mnie z nią skontaktować byłabym ogromnie wdzięczna. Więcej informacji na mailu: [email protected] (najlepiej proszę o podanie numeru telefonu oraz imienia będę się wtedy kontaktować telefonicznie z redakcji)

Pozdrawiam

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam nikogo takiego, jednak ciekawi mnie dlaczego to musi być mężczyzna a nie kobieta i dlaczego tylko na wózku a nie np z amputowaną nogą lub z całkowitym paraliżem od szyi w dół ?

Proszę wybaczyć, ale z tonu i sposobu jak został ten post napisany, to chyba ten materiał dziennikarski jest zbierany w podejrzanym celu i nic dobrego dla Motocyklistów z tego nie wyniknie. Chcę się mylić. Pozdrawiam LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet na wózku jako rekwizyt do materiału... cóż jakie to przykre... :(

Skad wiesz, ze jako rekwizyt?

Nie rozumiem, nie znacie prawdziwych zamioarow autorki a mimo to od razu jestescie przeciwni.

Takie nie bo nie i koniec, cos jak moj 2,5letni synek.

A ja wam powiem, ze znam paru, ktorzy na wozkach jezdza i oni jakos sie tak nie uzalaja nad soba jak wy nad nimi.

Do autorki.

Masz linka do strony goscia, ktory jest sparalizowany i jednoczesnie jest prezesem stowarzyszenia Aktywne Zycie zrzeszajacym ludzi na wozkach. On pewnie zna kogos, kto zdrowie utracil wlasnie na moto.

http://www.marcinmikulski.eu//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

facet na wózku jako rekwizyt do materiału... cóż jakie to przykre... :(

Nie zgodzę się z Tobą, będę polemizowała. Dlaczego sądzisz, że autorka potraktuje tych ludzi jako rekwizyty potrzebne jej do kolejnego materiału.....sami na wózkach chcą być traktowani bez taryfy ulgowej, tak samo jak traktuje się ludzi sprawnych ruchowo, czyli normalnie....itd...długo mogłabym Ci pisać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam nikogo takiego, jednak ciekawi mnie dlaczego to musi być mężczyzna a nie kobieta i dlaczego tylko na wózku a nie np z amputowaną nogą lub z całkowitym paraliżem od szyi w dół ?

Proszę wybaczyć, ale z tonu i sposobu jak został ten post napisany, to chyba ten materiał dziennikarski jest zbierany w podejrzanym celu i nic dobrego dla Motocyklistów z tego nie wyniknie. Chcę się mylić. Pozdrawiam LWG

Tak tak, teoria spiskowa...wybacz ...co miałeś na myśli pisząc, że nic z tego dobrego dla motocyklistów nie wyniknie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowała się na forum tylko po to by znaleźć "osobę" potrzebną do odwalenia roboty. Sorry że to pisze ale pachnie mi tu propagandą gazet, które obsmarują wszystkich motocyklistów, a na koniec tego pięknego artykułu walną statystyki i wyjdzie na to że to motocykliści są zmorą i przeszkodą polskich dróg...

Teraz zauważyłem że na dodatek "szanowana" pani jest z firmy "TVN"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjść na czepialskie babsko:)) ale w którym punkcie była owa Pani nie miła?

Wtrace sie do rozmowy bo uważam że Olaf ma racje. Autorka postu powinna moim zdaniem się przedstawić, krótko napisać czym się aktualnie zajmuje, kogo szuka, o czym ma być materiał itd. Tak zachował by się człowiek na poziomie.

Owe "ogłoszenie" pojawiło się na większości forach motocyklowych - po postu ogłoszenie "kupie worek kartofli" i ctrl c + ctrl v; po najmniejszej linii oporu.

Wolalbys zeby byla z tv trwam? Nie podoba się TVN to nie oglądać i sprawa załatwiona. Daleko mężczyzny na wózku po wypadku szukać nie trzeba. Janusz Switaj czyli Nico z forum

TVN jest tak samo propagandowy jak TvTrwam.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądaj Polsat :) Wszędzie widzicie tylko propagandę, chyba normalnie myślący człowiek potrafi odróżnić rzeczywistość od rzeczywistości naginanej. Nie wszystko trzeba brać na poważnie a słowo mówione w TV przecedzić przez sito (czyli swoje myślenie) wtedy każdy program można obejrzeć jeśli dostarcza rozrywki. Osobiście uważam, że niektórzy dziennikarze z TVN i niektóre programy robią dużo dobrego - np "Uwaga" i cykl "Zwierzęta są jak ludzie" czy prowokacje jak urzędasy biorą łapówkę i chowają ją za oknem lub o sprzedających długopisy i fundacji mającej pomagać dzieciom a istniejącej po to aby zarabiać. Oby więcej takich produkcji bo dla mnie to nie jest propaganda tylko obnażanie patologii społecznej.

Co do Pani z TVN - przedstawiła się, podała maila co jeszcze ma opisać ? numer buta czy rozmiar stanika? kogo szuka też napisała materiał ma być o ludziach po wypadku, którzy stracili władzę w nogach i są unieruchomieni - logiczne czytanie tekstu....Nie sądzę, żeby Pani szukała motocyklisty na wózku żeby przedstawić go jako mordercę lub szatana, który ma to co ma na własne życzenie bo nikt o zdrowych zmysłach nie wziąłby udziału. Łatwiej w tym momencie byłoby posadzić kolegę na wózek i zmyślić całą historię podając nieprawdziwe dane- tak robią nieuczciwe media..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądaj Polsat :) Wszędzie widzicie tylko propagandę, chyba normalnie myślący człowiek potrafi odróżnić rzeczywistość od rzeczywistości naginanej. Nie wszystko trzeba brać na poważnie a słowo mówione w TV przecedzić przez sito (czyli swoje myślenie) wtedy każdy program można obejrzeć jeśli dostarcza rozrywki. Osobiście uważam, że niektórzy dziennikarze z TVN i niektóre programy robią dużo dobrego - np "Uwaga" i cykl "Zwierzęta są jak ludzie" czy prowokacje jak urzędasy biorą łapówkę i chowają ją za oknem lub o sprzedających długopisy i fundacji mającej pomagać dzieciom a istniejącej po to aby zarabiać. Oby więcej takich produkcji bo dla mnie to nie jest propaganda tylko obnażanie patologii społecznej.

Tak dla woli ścisłości w/g społeczeństwa:

MOTOCYKLISTA*=PATOLOGIA SPOŁECZNA

*Motocyklista - bezmózgi debil który robi z polskich dróg syf, dawca organów, idiota. Nie ważne czy jeździ na motorynce, czoperku, skuterze czy wyścigowym 1k.

@BadMan

Nie żebym jakoś chciał się z Tobą kłócić, ale jesteśmy dwiema różnymi osobami. Ty przypuszczam weteran z dużym doświadczenie życiowym i motocyklowym, a ja gówniarz który nie ma 1/5 tego co Ty. Ale powiem Ci że sam walcze z rodziną o "pozwolenie" na kupienie sprzętu i wiem jak moja pasja jest odbierana przez znajomych i osoby mi bliskie. Już nie mówiąc o rodzicach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nie jesteśmy do końca rożnymi osobami bo łączy nas miłość do motocykli w każdej postaci. To, że jestem starszy daje mi tylko tyle, że więcej przeżyłem i wyrobiłem sobie pogląd na to jak należy interpretować swoje życie i pasje. Gdybym miał się przejmować wszystkim, co mówią inni już dawno wylądowałbym w psychiatryku bez klamek. Nie patrz na to, co mówią inni tylko dąż do tego, aby Twoje życie było Twoje, a nie dyktowane opiniami czy docinkami. Nie będziesz miał teraz swojego motocykla... powiedz sobie trudno poczekam cierpliwie i spełnię swoje marzenie zaraz po tym jak będzie mnie na to stać i nikt nie będzie mi mówił co mam robić i jak żyć. Życie szybko mija i zanim się obejrzysz kupisz sobie motocykl- całe życie przed Tobą a co się odwlecze to nie uciecze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To oglądaj Polsat :) Wszędzie widzicie tylko propagandę, chyba normalnie myślący człowiek potrafi odróżnić rzeczywistość od rzeczywistości naginanej. Nie wszystko trzeba brać na poważnie a słowo mówione w TV przecedzić przez sito (czyli swoje myślenie) wtedy każdy program można obejrzeć jeśli dostarcza rozrywki. Osobiście uważam, że niektórzy dziennikarze z TVN i niektóre programy robią dużo dobrego - np "Uwaga" i cykl "Zwierzęta są jak ludzie" czy prowokacje jak urzędasy biorą łapówkę i chowają ją za oknem lub o sprzedających długopisy i fundacji mającej pomagać dzieciom a istniejącej po to aby zarabiać. Oby więcej takich produkcji bo dla mnie to nie jest propaganda tylko obnażanie patologii społecznej.

Co do Pani z TVN - przedstawiła się, podała maila co jeszcze ma opisać ? numer buta czy rozmiar stanika? kogo szuka też napisała materiał ma być o ludziach po wypadku, którzy stracili władzę w nogach i są unieruchomieni - logiczne czytanie tekstu....Nie sądzę, żeby Pani szukała motocyklisty na wózku żeby przedstawić go jako mordercę lub szatana, który ma to co ma na własne życzenie bo nikt o zdrowych zmysłach nie wziąłby udziału. Łatwiej w tym momencie byłoby posadzić kolegę na wózek i zmyślić całą historię podając nieprawdziwe dane- tak robią nieuczciwe media..

Zgodzę się z Twoją wypowiedzią w przypadku autorki ... i nie uważam, że była nietaktowna.! choć nie będę się powtarzać. TVN ma fajne programy i robi dużo dobrego, ale nie lubię tej stacji, bo nie jest obiektywna. Wiem, wiem, że zaraz polecą na mnie gromy krytyki ;) , więc zakończę temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Top Gear oglądasz?

Tob Gear dawno nie widziałem ale jak był to jak najbardziej- to chyba jeden z lepszych programów o motoryzacji i w moim poczuciu humoru :)

Obiektywnie patrząc na obiektywność stacji masz trochę racji ale po to mamy mózgi aby odciąć się od PO lityczego kursu TVN chociaż bliżej mi do PO niż do PiS-u i kościoła. . Obecnie oglądam nałogowo "Fani czterech kółek" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za offtopa, ale z tym jabolem to już przesadzili :D

Jabol nigdy nie był, nie jest i nigdy nie będzie winem.

PS.

Ja popieram Nefretete i BadMan'a jeśli chodzi o autorkę tematu. (Nawiasem pisząc, na mojej twarzy pojawił się uśmiech widząc Wasz rok urodzenia) :)

Od siebie, pisanie na forach na temat tego czego ma się tyczyć dany reportaż(czy co to ma być), w zawodzie dziennikarza, to chyba nawet nie będzie zbyt rozsądne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.