Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotoMikołaje Jastrzębie-Zdrój, 6 grudnia godz. 17.00


Rekomendowane odpowiedzi

Zimowy okres kiedy nie ma zbyt wielu okazji do przepalania naszych rumaków, jest to czas kiedy można pomyśleć o innych. 6 grudnia to data szczególna dla naszych milusińskich, przychodzi wtedy brodaty jegomość i rozdaje prezenty. Są jednak miejsca na ziemi, gdzie tej radości zbyt często nie widać, to DOMY DZIECKA! Bądźmy Mikołajami w ten szczególny dzień i pojedźmy do Gorzyczek do dzieci, dajmy im odrobinę radości. Niech każdy z nas weźmie parę kilogramów słodyczy i niech stawi się 6 grudnia o 17.oo pod McDonald's, pojedziemy wspólnie rozdać odrobinę uśmiechu w smutnym życiu samotnych dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimowa okres kiedy nie ma zbyt wielu okazji to przepalania naszych rumaków, jest to czas kiedy można pomyśleć o innych. 6 grudnia to data szczególna dla naszych milusińskich, przychodzi wtedy brodaty jegomość i rozdaje prezenty. Są jednak miejsca na ziemi, gdzie tej radości zbyt często nie widać, to DOMY DZIECKA! Bądźmy Mikołajami w ten szczególny dzień i pojedźmy do Gorzyczek do dzieci, dajmy im odrobinę radości. Niech każdy z nas weźmie parę kilogramów słodyczy i niech stawi się 6 grudnia o 17.oo pod McDonald's, pojedziemy wspólnie rozdać odrobinę uśmiechu w smutnym życiu samotnych dzieci.

Dobrze by było na motocyklach. Jak nie będzie śniegu to się pewnie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę napewno w przebraniu mikołaja ale jak nikogo nie będzie więcej to najwyzej pojedziemy sami :/ bo paczkę juz skleciłem dla dzieciaków tak ze szkoda by bylo.... jastrzębie parking mc'donald godzina 17.00

Kristoff , koniecznie wcześniej wpadaj się pokazać w tym stroju , a Ania rozumiem że Pani Mikołajowa :D

zapraszam jutro na pyyyszne domowe - pieczone przez babcię - pierniczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe mogę wpaść wcześniej ale niewiem czy się wyrobię bo konczę prace o 16:/ Ania nie jedzie:( hehe ale na pierniczka to bym wpadł heh

Jak chcesz mnie zobaczyć w stroju proszę oto link byłem na motomikołajach w Gliwicach

https://picasaweb.go...feat=directlink

Aha no i zapraszam jutro na 17 do jastrzębia albo po drodze się dołączycie!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristof super w tym stroju - nie poznałabym Cię :) dzieki za odwiedziny , widzisz tyle ludzi dziś było , że dobrze że zdążyłam zrobić Ci herbate , a tak chciałam foto z Mikołajem i kurtka nie zdążyłam :/

pozdrowionka dla Ani - mikołajowej :) czekamy na fotorelacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak chcesz to ubiore się jutro i fote zrobimy :) hehe i dziękuję za herbatę i pyszne pierniczki :)

fotki za jakieś 20 min powinny mi się wrzucić do albumu to podam linka. Było fajowo dostaliśmy poczęstunek od dzieciaków kawa, napoje ciasta... tylko mało nas było reszta wymiękła poprostu:) na koniec niektore dzieciaki przewiozłem bo chyba by nie zasneły hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg proponuję nastepnym razem dać wcześniej znać - to zrobi się jakąś zbiórkę słodyczy dla dzieciaków u nas czy coś w tym stylu - niestety nie siedzę non stop na forum żeby śledzić wszystko wokół - wystarczyłoby hasło na pw i coś by się podziałało.

Pozdrowienia i gratuluję inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie, wielki szacun dla BlachowskiGSXF, że przyjechał na moto z Jaworzna.

Dzieci były szczęśliwe. Tu jest kilka fotek http://www.stubbornl...age=1&Itemid=37

Ja dziękuje za udany wyjazd, zwłaszcza że w moim mieście nigdy nikt nie potrafi się pozbierać i razem gdzieś jechać ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Sylwia:) W styczniu będziemy grać mecz z dzieciakami, jakiś turniej ma być czy coś takiego, więc można wystawić z dwie drużyny motocyklowe. Mozna dodatkową zbiórkę zrobić prezentów dla dzieciaków. Dam znać.

Jeśli chodzi o info o akcji, to zapraszam na naszą stronę www.stubbornlions.pl, zawsze będziesz na bieżąco.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.