Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety


Kucyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) zamiast tego banera walnąć jakis motyw ze stuntu np. Na przednim hamulec ( nie wiem jak się to profesjonalnie zwie), a do okoła to fajnie otoczyć Laurem plus do tego jakaś kostucha (...)

Ani mnie stunt nie interesuje, ani nie zamierzam witać się z kostuchą, więc po chu... steczkę mi takie motywy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie.. Jak ktoś jeździ na ścigach to tak jak na koszulach może być jakaś kawa 636 czy inne moto, a jak ktoś wielbi czopki to czopka też można wrzucić ;) Nie musi być tylko 1 projekt ogólny, ale można też poświrować. Oczywiście nie tak, że każdy chce indywidualną koszulkę, bo to odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że robi się powoli nerwowo!

Tak dla ochłody atmosfery:

- sam nigdy się załatwianiem koszulek nie zajmowałem, nie mam jakieś firmy "po znajomości" czyli opcja jest taka, gdzie taniej i lepiej tam bierzemy.

- Jeżeli chodzi o sam wygląd koszulki to rzucam tylko pomysłem, a motyw z kostuchą i moto na kole był tylko propozycją, po za tym uważam że nie ważne czy jeździsz na czopku czy sportowym i tak jesteś postrzegany przez społeczeństwo jako kretyn i dawca organów i chyba temu nikt nie zaprzeczy bo jesteśmy wkładani do jednego worka

- czekamy na każdego wypowiedź i projekt, pomysł

- ostatni głos należy do admina i to on decyduje które koszulki dopuszczamy do głosowania.

Tyle ode mnie, Pozdrawiam ;)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucyku, wydaje mi się, że za dawców i kretynów, w szczególności postrzegani są ci na "plastikach"... no bo pyrkający cruiser, bardziej wdzięczny jest :)

Wzór na koszulce musi być zupełnie symboliczny i uniwersalny, tak, aby pasował każdemu motocykliście.

P.S. Wzór Olaffa, a w szczególności plecy koszulki, jak najbardziej do mnie przemawia... ale to tylko moja subiektywna ocena :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napis forum śląskich motocyklistów z tyłu po ukosie tak jak jest tylko większą czcionką i bez tego kolorowego motywu i nazwa czy też nick troszke mniejsza ;)

Nie dość że zbyt odpustowy tak jak napisał Daro to zapewne po paru praniach nie bedzie to wyglądało za ciekawie.

To moja opinia oczywiście, żeby nie było... zrobita jak uważacie :) ale zawsze tego typu koszulki najlepiej wyglądają czarne z tylko białymi napisami czy logiem i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.