Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety


Kucyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rudaa a co powiesz na ten 3 projekt (wg. imageschack) Przód ok, tylko że z tyłu zamiast tego banera walnąć jakis motyw ze stuntu np. Na przednim hamulec ( nie wiem jak się to profesjonalnie zwie), a do okoła to fajnie otoczyć Laurem plus do tego jakaś kostucha i pod tym napis hiper ultra zajebistą morderską czcionką "To jest nasze ŻYCIE!" albo "Jeździmy szybciej niż ona potrafi latać"

stock-vector-vector-laurels-27818683.jpg

kostucha2.jpg

P.S.

Rudaa może Ci się uda to jakoś ciekawie ogarnąć. Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za uznanie, ciesze sie ze podoba sie Wam projekt ;) Zwracam sie wiec do administratora z prosba o zalozenie sondy by rozstrzygnac ktora wersja pojdzie do druku i jakies ostateczne poprawki, jesli takowe beda konieczne:)

Oczywiscie na kazdym projekcie pojawi sie rowniez adres naszego forum. Mysle ze z przodu, pod logiem bedzie ok. Bedzie pasowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudaa a dałoby rade zrobić jeszcze jeden projekt? (dwie wersje z kolorem i czarno-biała) Do tej pierwszej propozycji (z tyłu) dołożyć spodek pod napis "forum śląskich motocyklistów", tak jak jest na bannerze forum? Troche pusto tam :P

Adres forum z przodu pod logiem będzie pasować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę że częste niepowodzenie takich akcji bierze się stąd , że wielu ludzi planuje wygląd itp a nikt nie planuje ceny.

Niestety nie jest to popularne pytanie w naszym kraju bo pytający może być uznany za sknerę więc wszyscy milczą lub przytakują a jak przyjdzie co do czego to to brak chętnych.

Ja ze swej strony nie dam za koszulkę 200 zł bo to zdzierstwo i snobizm ale nie chcę też takiej za 10 zł bo wiem że nie przetrzyma sezonu lub deszczu.

Ile ma kosztować taka np koszulka ?

Czekam na propozycje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady.. Jak ja zajmowałem się tematem koszulek na innym forum, to nikt nie miał problemu żeby wypluć 28zł.. Nie wiem jak tutaj, ale ja dalej mam kontakt z tym facetem, który się wtedy tym zajmował i nawet prywatnie u niego zamawiam jakieś koszulki z wzorami Hondy itp. Koszulkę mam już 1,5 roku i nic się z nią nie stało..

add:

Z kubkami też nie będzie problemu, jeżeli chodzi o wykonanie. Cena za kubek 19zł. Ze smyczkami też nie powinno być problemu, aczkolwiek nie mam 100% pewności czy się tym zajmuje.

add2:

dużo motocyklistów jeździ z chustami na szyi, sam chciałem kupić, ale widze, że tym też się zajmuje!

http://koszulkowo.istore.pl/pl/chusta-z-nadrukiem.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na duże TAK. Jeśli jednak będzie za mało chętnych to napewno sam sobie taką sprawie.

Kilka moich projektów. Logo forum wycięte narazie tak byle jak, ale jeśli się spodoba to pokombinujemy :)

http://imageshack.us...ropozycja3.png/

Na drugim projekcie nadruk miałem przenieść bardziej na pierś, ale coś się pospieszyłem :D

p.s nie są idealne, więc piszcie co poprawić/zmienić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.