Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Gadżety


Kucyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mysle ze mozna sie skupic wylacznie na przedmiotach typu kubki i koszulki. Ewentualnie naklejki. Przewaznie ludzie dokladnie to zamawiaja. Mozna stworzyc jakis wlasny art albo wykorzystac logo z forum, co chyba byloby najrozsadniejszym pomyslem. Nazwe moznaby bylo podac skrotowo w postaci "FŚM" i do tego dodac nick uzytkownika, wiec jak widac, dosc prosta budowa. Sam gotowy projekt dobrze prezentowalby sie na plecach, aczkolwiek mozna dorzucic cos z przodu. Co o tym sadzicie ?

Co do samych firm, trzeba sie rozejrzec i zobaczyc co dane firmy oferuja, aczkolwiek to nie powinno sprawic problemu.

Tak wiec, zachecam wszystkich zeby powrzucali tu swoje propozycje odnoscie wygladu naszych potencjalnych "gadzetow" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarna lub biała koszulka z małym logiem FŚM na piersi i większym z tyłu, bluza czarna ( może z kapturem ) z logiem na piersi :) Naklejki swego czasu można było zamówić u kolesia w sklepie papierniczym w Piekarach na ul. Bytomskiej. Podjechać i spytać czy nadal jest to aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się tematowi :)

Konkretne pomysły ?

Polecane firmy od tego ?

Pomysły w projektach będą. Projekty w przyszłym tygodniu! W ten weekend jakoś sie za to wezme razem z Rudą.

ODNOŚNIE ORGANIZACJI!

projekty--->jeżeli się podobają-----> szukamy najtaniej i najdogodniej------->pasuje cena------>zbiórka kasy przed admina/moda ----->złożenie zamówienia----->odbiór (poczta, jakaś zbiórka i na zbiórce rozdanie, odbiór osobisty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odnośnie tego że można dać kubki z logo i nickiem. Sądzę że ten nick byłbym malutkim problemem, bo jeśli grafika jest na kubek nadrukowywana, to trzeba robić co raz nowy projekt z imieniem, a to jest męczące. Jak już to najpierw można by zrobić listę, którą potem wyślę się temu, kto by to załatwił, ale może być wtedy trochę drożej, jeśli nicki chcemy dać. Jak co ja też się piszę na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Pewnie dużo osób już sobie pomyślało że już odpuściłem, ale nie. Wiem że projekty już dawno powinny być tutaj wstawione. Ale ostatnio mam nawał roboty i nawet nie mam kiedy się za to wziąść. Dlatego moja propozycja jest nadal aktualna, co do samych projektów to jak znajdę troszkę wolnego czasu to usiąde do tego.

Pozdrawiam LwG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram sie juz dzis wrzucic jakas propozycje, zeszly tydzien mialam zawalony wiec bylo slabo z czasem. wlasnie sie do tego zabieram

Moja pierwsza propozycja dla Was. Prosze o wszelkie uwagi i komentarze, zeby ulatwic doprowadzenie projektu do konca ;P

(mialam problem z wrzuceniem miniatury wiec podaje sam link, komentujcie)

http://imageshack.us/photo/my-images/502/koszulkaprojekt1.png/

Edytowane przez Rudaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.