Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam wszystkich!


Gosha

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Gośka, obecnie mieszkam i studiuję w Poznaniu. Jestem na ostatnim roku turystyki i piszę prace magisterską o turystyce motocyklowej. Własnego motocykla jeszcze nie posiadam, ale w przyszłym roku chcę zrobić prawko i mam nadzieję, że motocykl niedługo nabędę :) Wasze forum pomoże mi w zgromadzeniu wszelakich informacji na temat podróży motocyklowych.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Pewnie, że dam przeczytać, ale dopiero po obronie, także cierpliwości. ;)

A mam jeszcze taką małą prośbę o wypełnienie ankiety w związku z pracą magisterską. Nie wiem gdzie ten wątek mogę przyporządkować, więc wrzucę tutaj:

http://moje-ankiety.pl/respond-15580.html

Wyniki również później ujawnię.

Z góry wielkie dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ankieta wy klikana - bo czemu nie w końcu robiona prawie anonimowo. A motocykliści to dziwna grupa docelowa tak rozbieżna że możesz otrzymać wyniki takie jakie chcesz (jakie pytania zadasz i gdzie).

Też chętnie zapoznam się z wynikami i pracą ale jak to teraz bywa uczelnia pewnie zastrzegnie sobie prawa autorskie i zabroni udostępniania tej pracy osobom trzecim.

Powodzenia w magisterce i karierze motocyklistki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie zapoznam się z wynikami i pracą ale jak to teraz bywa uczelnia pewnie zastrzegnie sobie prawa autorskie i zabroni udostępniania tej pracy osobom trzecim.

Pewnie tak będzie, ale chociaż wyniki postaram się Wam przedstawić, ale to będzie za parę miesięcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ...

W przyszłym roku możesz mieć problem z robieniem prawka "A".

Słyszałem w TV że namieszali coś w ustawach i na dzień dzisiejszy to obecne przepisy egzaminacyjne(dla motocyklistów) tracą ważność w lutym 2012 a nowe wchodzą w życie dopiero 2013.

Gość z WORD-u twierdził że jeśli nie będzie na czas nowej ustawy to w roku 2012 nie będzie egzaminów na "A:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.