Jump to content
STAWROS

Do ludzi z Katowic

Recommended Posts

A nie lepiej jechac na chorzow,bytom,miasteczko slaskie...?

Dokładnie tak mi z mapy wygladało lepiej! Zatem decyzja bo wtedy my dolaczymy w Chorzowie!

Dembis to moze czekajacie na luk-u w strone bytomia czy jaka tam stacja jest(pierwsza za patelnia) i pojedziemy na te miasteczko slaskie.Co Wy na to?

Gosia a lecimy,lecimy;)my mamy zbiorke pod mc na rozdzienskiego o 12;30

a nie my o 16 wylot ode mnie spod domu:) ze sroduli.. to w koncu zabiera zabe?? a jak wyglada oplata to od moto czy od osoby??

Gosia a lecimy,lecimy;)my mamy zbiorke pod mc na rozdzienskiego o 12;30

marcimnnn milo mi iwona:P) moze tam sie skumamy zaraz sobie odwale podkoszulke z nickiem hiihih

Dembis to moze czekajacie na luk-u w strone bytomia czy jaka tam stacja jest(pierwsza za patelnia) i pojedziemy na te miasteczko slaskie.Co Wy na to?

Chodzi Ci o stacje przed teatrem rozrywki , zaraz za stacja kontroli pojazdów? Zatem tak jeden z kumpli może sie nie wyrobić na 13 wiec zrobmy tak jak bedziemy stali to dołączymy jak nas nie będzie jedzcie dalej! Nasza 3 dojedzie pózniej!

P.S. może jakiś nr od kogoś na pw, fajnie byłoby sie spichnąć na miejscu?

Chodzi Ci o stacje przed teatrem rozrywki , zaraz za stacja kontroli pojazdów? Zatem tak jeden z kumpli może sie nie wyrobić na 13 wiec zrobmy tak jak bedziemy stali to dołączymy jak nas nie będzie jedzcie dalej! Nasza 3 dojedzie pózniej!

P.S. może jakiś nr od kogoś na pw, fajnie byłoby sie spichnąć na miejscu?

Jak masz teatr,wjezdzasz na patelnie i pozniej caly czas prosto na bytom i po prawej stronie jest jakas stacja.Moze sie wyrobicie na 13 bo my dopiero od nas wyjezdzamy o 13 tak ze troche czasu jest.

Aha statoil kolo Mc Donalda! Ok jak sie wyrobimy to bedziemy na widoku!Jak nie to tak jak pisałem dojedziemy pozniej nie chcemy kumpla "wykolegować"

Mam nadzieje że jakoś sie znajdziemy!

A mnie to już nikt nie zaprosi na latanie :(

jak chcesz podlacz sie o 16 do nas:) tez lecimy na zlocik

w czeladzi

dam ci moj nr na privie jak co dzwn dogadamy sie chyba ze z chlopakami z katowic sie spotkasz i przyjedziecie razem

W weekend jest zlot w Toszku. Można byłoby pojechać w piątek popołudniu, napić się piwa, posłuchać kapel, zrobić ognisko, kiełbasy i w sobotę rano wrócić (popołudniu ma padać). Jest ktoś chętny?