Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Do ludzi z Katowic

Recommended Posts

Siemanko w sobotę jak pogoda dopisze lecimy ze znajomymi na żywiec tam nasi znajomi organizują spotkanie dla motocyklistów tam coś zjemy napijemy się i wieczorem się zawijamy nazot jak by ktoś chciał więcej info to piszcie :) 

• 2 weeks later...
  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gdzie to tam na te motury warczonce diabły szatany belzebuby siedzić w chałópie zima srogo izolować sie wirusy bakterie etylina droga bo sie Bezmajtki dorabiajo na bidnych ludziach a jednymu i drugimu

Motocykl jak najbardziej odpowiedni do tego o czym piszemy. Mam też tej wielkości enduroturystyka. Dziś jeśli nie będzie padać wybieram się około godz 18 na Pogorię IV. Są tam miejsca w których można

może traska wokół komina? żyje tu ktoś? 

Posted Images

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Hej...jestem tutaj nowy ale często przeglądałem wasze forum i postanowiłem się zarejestrować:-) Jestem z Katowic i dosiadam GSRa 750.

Jutro ktoś z was jest chętny albo juz ma plan na jakis tour w promieniu 100-150km?

• Like 1

To może wyskoczymy gdzieś na rize...jest zajebista szybka trasa w stronę Częstochowy bocznymi drogami, w sumie około 200-250km, około 3-4godzin...lasy i szybkie łuki, to co lubimy:-) Co o tym myślicie?