Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do ludzi z Katowic


STAWROS

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, dycha napisał:

Jak odbiorę moto z serwisu to chętnie się podłącze do wyjazdów w okolice Szczyrku,  Żywca itp

 

Jechałem wczoraj przez Salmopol. Śnieg na Białym Krzyżu przykrywał barierki. Na Pilsku zagrożenie lawinowe. Chyba jeszcze za wcześnie na przełęcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Białym Krzyżu zawsze najwcześniej pojawia się śnieg i najdłużej się utrzymuje... W kwietniu przy sprzyjających warunkach można jeszcze pośmiać na nartach,  gdzie cała reszta wyciągów jest nieczynna. 

A najbardziej mnie wk... ia to,  że trasa Wisła - Szczyrk jest tylko do salmopolu dobra (nowy asfalt), a od białego jest kibel straszny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 28.03.2019 o 10:33, Michał Czajka napisał:

W ten weekend ma być ładnie, mam zamiar odwiedzić zamki w Mirowie i Bobolicach, ruszam z Józefowca w Katowicach. Czy ktoś ma ochotę się dołączyć? Jeżdżę Hondą cb500f więc nie będzie szaleństwa na drodze :)

Planujesz bardziej sobotę czy niedzielę? Bo sobotę mam trochę zajętą, ale w niedziele chętnie się przejadę.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HuSkEy napisał:

Jeśli będziecie coś planować za tydzień to chętnie się do Was podłączę.
Z tego co widzę pogoda ma sprzyjać.

Wszystko zależy od pogody ;) Nie cierpię jeździć w deszczu. Można skoczyć do Wisły lub na górę Żar. Ale nie jestem organizatorem, więc wszystkie propsy mile widziane :D

Zapraszam do kontaktu, choćby przez messengera. Obgadamy i będzie co robić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Perun89 napisał:

Toszek zapowiada się dobrze, przyznam, że nie słyszałem o tym zamku. Miałem też w planach Cieszyn, ciekawe miasteczko no i ciekawy browar książęcy :)

 

p.s nie na to konto się zalogowałem... Michał Czajka here

To co na jutro sie zgadujemy? Jak coś to priv, na fb. albo tu . Podam nr. tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Cześć, nie umiałem znaleźć odpowiedniego tematu z moich okolic a nie chcialem zakladac nowego, mam pytanie czy ktos w okolicy katowic posiada fz6n badz fz6s? Planuje kupic na swoje pierwsze moto i jakby byla taka mozliwosc chcialbym sie przymierzyc i zobaczyc czy pasuje mi ta pozycja:) pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.