Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Do ludzi z Katowic


STAWROS

Rekomendowane odpowiedzi

Ja schodzę do podnóżków na ślimaku na Wartogłowcu w Tychach, ale jeden zjazd ma gorszy asfalt i przynajmniej mnie przód pływa (na obu motorach) powyżej 70/h. Minusem jest obecność tylko prawych zakrętów. No i trzeba wybrać się w sobotę/niedzielę, żeby auta nie przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równoległe 2 pasy do A4 jadąc od Chorzowa jest zjazd na Os.Witosa (przed salonem Porsche)...szeroki, równy asfalt. Udało mi się tam przytrzeć buta przy prędkości ok 70.

Potem wracasz w str. Chorzowa i na zjeździe na Batory zawracasz (tu też masz 2 łuki).

Można tez tutaj niebieską traską:

http://tiny.pl/g8kwr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, elemeledudek napisał:

Może by coś zorganizować forumowego? Jakieś srody w jakimś fajnym punkcie zbiorczym czy coś.

Muchowiec to dobra miejscówka, bo dużo miejsca na maszyny przed knajpkami i często się coś dzieje. Przy okazji zajrzyjcie tam ocenić. Minus to duża il. rowerzystów i rolkowców więc trzeba uważać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2018 o 13:56, Simon_84 napisał:

Ludziska gdzie w okolicy K-ce są miejscówki do ćwiczenia jazdy w zakręcie?

Fajnie się trenuje na węźle gliwickim jak kto woli sosnica. Ja po Chudowie w ten czwartek chyba się wybiorę potrenować pierwszy raz po trzyletniej przerwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, KrzysiekG napisał:

Melek ale ty juz przeciez Sosnowiak pełną gębą a zgrupowanie Katowiczan organizujesz ;) pamiętasz jeszcze gdzie jest Muchowiec? ;)

Sentyment chopie, sentyment.

Jakieś 10 lat temu pamiętam forumowe spotkania na boisku i grali my szpila. Forumowe kierowiczki na kibicowały. Nawet sam Pcheła sie pojawiał. Piękne to były czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, elemeledudek napisał:

Sentyment chopie, sentyment.

Jakieś 10 lat temu pamiętam forumowe spotkania na boisku i grali my szpila. Forumowe kierowiczki na kibicowały. Nawet sam Pcheła sie pojawiał. Piękne to były czasy.

To chyba było nawet z 12 lat temu :D

To se ne wrati :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, elemeledudek napisał:

Dawaj je Linka, powspominamy se .

jedno mam na fb. A po resztę muszę przekopać dyski na domowym komputerze. Ale nie obiecuję, że znajdę na 100%.


 

28649_124735850889937_5430749_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, elemeledudek napisał:

Ma wrażenie że to zdjęcia z późniejszych spotkań na Muchowcu. W jakiejś tam knajpce z konkursami itp.

Ja wspominam te jeszcze wcześniejsze. Na boisku któego juz zreszta chyba nie ma.

Chyba masz rację, to zdjęcie przy knajpie na Muchowcu, teraz to się nazywa "Horyzont"

https://www.google.pl/maps/@50.2337548,19.0271908,3a,75y,90h,90t/data=!3m7!1e1!3m5!1sxssF1IIuMbK2jinxHrHvww!2e0!6s%2F%2Fgeo3.ggpht.com%2Fcbk%3Fpanoid%3DxssF1IIuMbK2jinxHrHvww%26output%3Dthumbnail%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26thumb%3D2%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D33.092255%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i13312!8i6656

A to co mówi Melek już wtedy mało przypominało boisko ale nie kojarzę gdzie to było.

Mimo to fotki możesz Lineczko podesłać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten co organizował potem sie trochę pogniewał jak pamiętam. Ale jak mu było? Skleroza

To co, stawia sie kto jutro?

A boisko było tu:

https://www.google.pl/maps/place/50°13'52.3"N+19°01'36.9"E/@50.2311997,19.0258117,345m/data=!3m2!1e3!4b1!4m6!3m5!1s0x0:0x0!7e2!8m2!3d50.2311977!4d19.0269059

Teraz są tam korty niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.