Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

witam -swd-


zibik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem z Wodzisławia (SWD)

Od kilku dni przeglądam forum i spodobała mi się atmosfera tu panująca ;)

Co mam wspólnego z motorami... no właśnie nie wiele po za tym, że od kąd pamiętam zawsze się za nimi rozglądam i nie potrafię przejść obojętnie obok jednośladów.

Jestem w trakcie robienia prawka kat. A, mimo że autem jeżdzę ponad 10 lat to jakoś nie udało mi się wcześniej do tego zabrać. Egzamin na A dopiero na wiosnę ;(

Mam też nadzieję do tego czasu odłożyć trochę grosza na ubiór i motor, wtedy napewno poproszę Was o radę co gdzie i za ile przy "ograniczonym" budżecie :)

Pasja: fotografia ... no i motory choć o ile tą pierwszą staram się realizować to na tą drugą musze jeszcze poczekać.

pozdrawiam wszystkich zibik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.Współczuję Ci zdawania tych przepisów,jeżeli faktycznie będzie jak piszą.

Testami się nie martwię... bo mam już zdane... ale niestety jazdę GŁUPIO oblałem aż wstyd się przyznać, że mi motor zgasł 2 razy... heh no ale cóż na wiosnę chcę poszukać w okolicy takiej maszynki jak jest w Jastrzębiu i choć godzinkę na placu się przejechać żeby sprzęgło wyczuć.

heh trzydziestka na karku, od ponad 10 lat się autem bujam a tu taka wtopa na egzaminie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i do zobaczenia na drodze LWG

Gumin mam do Ciebie jakieś hmmm 2km więc może kiedyś podjadę pogadać zanim zacznę coś kupować.

- kask to chciał bym raczej integralny fajnie by było jak by szło podłączyć interkom

- ubiór to tak jak gumin napisałeś w innym poście raczej coś używanego żeby się dotrzeć i potem kupić coś konkretnego

- a moto... mam 190cm i ok 90kg chciał bym turystyka coś czym można w dalsze trasy się wybrać ale wiem, że głównym kryterium będzie niestety cena... ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.