Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Honda VTR 1000 FireStorm


mrswistak

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim :) Więc tak :D Kupiłem ten zacny motocykl jakim jest VTR 1000 i Chciałem zapytać posiadaczy VTR'ek lub byłych posiadaczy :P na co zwracać przy nim uwagę, co częściej wymieniać i takie tam ogólne przydatne informacje o tym modelu.

Pomoże ktoś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Mam Firestorma od września, trochę pojeździłem. Podstawą to sprawdzić napinacze, ja muszę je wymienić przed wiosną bo trochę słychać przedni cylinder. Pali różnie od 7 w górę nawet do 11 (i jeszcze się oblizywał), myślę że w trasie dało by rade zejść poniżej 7. I trzeba uważać na manetkę, puszczenie gazu w złożeniu na  niskich biegach powoduje przyblokowanie koła szczególnie na mokrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siema wszystkim :) Więc tak :D Kupiłem ten zacny motocykl jakim jest VTR 1000 i Chciałem zapytać posiadaczy VTR'ek lub byłych posiadaczy :P na co zwracać przy nim uwagę, co częściej wymieniać i takie tam ogólne przydatne informacje o tym modelu.

Pomoże ktoś ?

Sądzę, że istotną informacją jest to że te motocykle są dość paliwożerne. Z drugiej strony radość z takiego pieca jest nieoceniona:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że istotną informacją jest to że te motocykle są dość paliwożerne. Z drugiej strony radość z takiego pieca jest nieoceniona:)

coś mi się wydaje że mrswistak już dawno nie zaglądał na forum ;

Grupa: Użytkownicy Całość postów: 46 Rejestracja: sob, 29 paĹş 11 Ostatnio: POZA FORUM 04 paĹş 2014 17:37

może nawet i nie ma tego moto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Wykop roku będzie... [emoji41]

Pali sporo. Choć moja poprzednia VF1000F na trasie przy dość dynamicznej jeździe zeżrła mi 10/100, to 7/100 jest do zaakceptowania [emoji6] tylko zbiornik mały do tego spalania. Poprzedniczka miała 23 litry, więc 16... [emoji43]

Ale kopa ma, ryczy jak wściekły dinozaur i wygląda całkiem dobrze. Mnie to pasuje.

Przedni hamulec daje radę, silnik wystarczy do hamowania tylnym kołem [emoji6] tylko się przyzwyczaić trzeba, a ja lubię fałki.

Odkąd wyregulowałem sobie zawieszenie, jazda stała się dużo przyjemniejsza.

Jak na moto kupione do odreagowania codziennego życia uważam, że świetnie wybrałem. Zalać pod korek, polatać i ze dwa tygodnie spokoju [emoji6]

a48a6f2106c380259a32ba0dfb946292.jpg

Jeśli mój kręgosłup to wszystko wytrzyma, to może będzie moja przez pewien czas [emoji4]

Do piekła!!! [emoji83]

Wymajzlowane pismem klinowym na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Do rzędówek zraża mnie to ich wycie [emoji14] a nietuzinkowe motocykle jak poprzednia VF1000F tylko mnie utwierdza w posiadaniu czegoś takiego, co mniej na naszych drogach jezdzi.

Z autem mam z resztą podobnie ;)

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2017 o 07:55, kudlaty_bytom napisał:

Do rzędówek zraża mnie to ich wycie emoji14.png a nietuzinkowe motocykle jak poprzednia VF1000F tylko mnie utwierdza w posiadaniu czegoś takiego, co mniej na naszych drogach jezdzi.

No to mnie się zabytek zrobił :)

CBR 1000F z 1988. Jak szukałem opon na "my net reifen", to znalazłem w kategorii: zabytkowe :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 21.1.2017 o 07:55, kudlaty_bytom napisał:

Do rzędówek zraża mnie to ich wycie emoji14.png a nietuzinkowe motocykle jak poprzednia VF1000F tylko mnie utwierdza w posiadaniu czegoś takiego, co mniej na naszych drogach jezdzi.

Jak do motka z V-motorem zalozysz odpowiedni komin to tez bedzie Wyl bo oto wlasnie chodzi,motki maja wyc.Gdyby tak nie bylo wszyscy latali  by pizdzikami :P ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moto z filmu to V4 i chodzi inaczej niż VTR, ale nie wyje jak odkurzacz. Ryczy jak glodna bestia.

Miałem VF1000F (V4) i pamiętam jak ten silnik szedł na wysokich obrotach. Mruczenie spod zbiornika było fantastyczne, a kominy miałem puste, z nierdzewki.

Dodam, że będę je sprzedawał ;)

VTR też nieźle grzmi jak się odkręci pod obciążeniem :-D

Czekam na cieplejsze dni i idę do garażu szykować swoją Perłę do wyjazdu ;-) nie lubię jak mi palce marzną przy robocie ;-)

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kudlaty_bytom napisał:

ale nie wyje jak odkurzacz. Ryczy jak glodna bestia.

Bo to doslownie  jest bestia.Kolega z pracy smiga tym.

25 minut temu, kudlaty_bytom napisał:

Moto z filmu to V4 i chodzi inaczej niż VTR, ale nie wyje jak odkurzacz. 

Co prawda ja smigam rzędowa lokomotywa,ale nie powiem że wyje jak odkurzacz :D (komin remus)

30 minut temu, kudlaty_bytom napisał:

Czekam na cieplejsze dni i idę do garażu szykować swoją Perłę do wyjazdu ;-) nie lubię jak mi palce marzną przy robocie ;-)

Ojjj,czekanie nie jest moja mocna strona dlatego tez siedze w garazu wtedy kiedy trzeba i jak mam ochote (a tego nigdy mi nie brakuje) :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, kudlaty_bytom napisał:

Siedzieć bym mógł, ale nie mam ogrzewania i teraz wreszcie jak mam w garażu plusową temperaturę, to muszę wziąć wolne i podziałać.

 

Piźnięte kilofem na Pentagram Monster za pomocą Tapatalk

 

 

Tez nie mam ogrzewanego,ale mam kufaja :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.