Jump to content
Sign in to follow this  
kpt.hook

w hołdzie Marco Simoncellemu

Recommended Posts

Witam serdecznie,

30 października 2011 (najbliższa niedziela) jedziemy do Krakowa pod włoski konsulat złożyć hołd tragicznie zmarłemu Marco Simoncellemu.

Zbieramy się pod KFC na parkingu 3 Stawy w Katowicach około godz. 9:00. Najpóźniej o 9:30 wyjeżdżamy do Krakowa. Tam, pod konsulatem włoskim ( ul. Wenecja 3) o godz. 11:00 zapalimy znicze, minutą ciszy uczcimy pamięć motocyklisty. Złożymy również na ręce Pani Konsul kondolencje z podpisami uczestników wyjazdu.

Wszystkich, którzy chcieliby się przyłączyć do naszej inicjatywy, zapraszam.

Piotr Haczyk

Tel. +48 668 158 800

Coraz więcej osób chce przyjechać. Do chwili obecnej zadeklarowało przyjazd dwadzieścia kilka osób. Nie mam jeszcze informacji z Krakowa - tam też wieść niesie się coraz szerzej.

Pani Konsul zaszczyci nas swoją obecnością - jest bardzo przychylna inicjatywie. Zatem zapraszam kolejnych chętnych.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Kysiu
      Polecam nowo otwarty salon Inter Motors w Katowicach,
      Kupowałam tam kurtkę alpinestars a mam mały rozmiar, który jest ciężko dostać.
      Mają duży asortyment i dużą ilość towaru na miejscu.
      W innych sklepach miałam problem bo nigdy nie było mojego rozmiaru.
      Ogólnie polecam
    • By kpt.hook
      Witam serdecznie,
      30 października 2011 (najbliższa niedziela) jedziemy do Krakowa pod włoski konsulat złożyć hołd tragicznie zmarłemu Marco Simoncellemu.
      Zbieramy się pod KFC na parkingu 3 Stawy w Katowicach około godz. 9:00. Najpóźniej o 9:30 wyjeżdżamy do Krakowa. Tam, pod konsulatem włoskim ( ul. Wenecja 3) o godz. 11:00 zapalimy znicze, minutą ciszy uczcimy pamięć motocyklisty. Złożymy również na ręce Pani Konsul kondolencje z podpisami uczestników wyjazdu.
      Wszystkich, którzy chcieliby się przyłączyć do naszej inicjatywy, zapraszam.
      Piotr Haczyk
      Tel. +48 668 158 800
    • By dddareczek
      Witam.
      W nocy z 3/4 sierpnia 2011 spod bloku na osiedlu Zawodzie w Katowicach skradziono srebrne Suzuki GSR 600 rok 2006
      Nr rej. SK 9172, NR VIN JS1B9111100112698 Wszystkie osoby mogace pomóc w odnalezieniu proszę o kontakt 509021999 lub [email protected] Oczywiscie za pomoc w odnalezieniu nagroda.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.