Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nietypowa prośba...


Grzesznica

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam się jestem z Będzina także koło DG jak wiesz nie ma problemu wyciągnac maszynę staram się i tak w każdy dzień jesli to mżliwe jeszcze smigać ,jesli cię interesuje [email protected] posiadam CRIUSERA typowo motocykl kojarzący się z wolnością dość mocny 88 km takżę idzie jak burza :) jeśli trzeba pocisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SALPAHONDA, dziękuję za chęć pomocy, aczkolwiek na tę chwilę mam 3tys. zdjęć i jeszcze jedną lub dwie sceny, które muszę dokręcić nie mają już związku z motocyklami. Teraz ten temat będzie miał raczej funkcję mojego zdawania relacji z postępów w kręceniu/składaniu filmu. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nim nazwiesz kogoś dzieckiem wejdź na profil i jak najbardziej nie w temacie .Mam nadzieje ze piwo nie czyni cie dorosłym

Rozumiem, że się obraziłeś, skoro poczułeś się nazwany dzieckiem... dziećmi nazywam osoby, które nie są w stanie przyjąć żadnej uwagi na swój temat. Nie nazwałem Cię dzieckiem tylko zastrzegłem, że jeśli ktoś będzie się obrażał to tylko dlatego, że nie zrozumiał do końca to o czym pisałem

Posta nie adresowałem do nikogo, tylko rzuciłem w temacie, który czytam i w którym zauważyłem nieczytelny przekaz.

Nie obrażaj się, czytaj, pisz i baw się dobrze

Ciekaw jestem efektu końcowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam obraziłeś pozostałości z podgrzewania rozmowy :ph34r: lub podjudzania ludzi do dalszej pisaniny :) po prostu lekko mnie wnerwia wytykanie błędów, które każdy z nas popełnia :P:P:P dlatego nie ciągnę tematu .A obrażać się nie będę wole szukać przyjaciół jak wrogów ,tych to akurat łatwo zdobyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z planu filmowego cz.4:

W poniedziałek zaczęłam składać teledysk. Miałam ponad 3tys. zdjęć zajmujących ok. 8giga. Wrzucanie zdjęć do programu trwało jakieś 45.min., natomiast konwertowanie zdjęć na video ponad 4h. Tak więc nie mogłam iść gdzieś i zajęć się czymś innym, bo nie zostawię dysku przenośnego 750giga bez opieki (jeszcze nie swojego), bo jak wrócę, to go już nie będzie, a siedzenie na kompie i lipienie się w ekran też nie było dobrą opcją - posprawdzałam wszystkie poczty, nawet durnych artykułów na necie mi brakło pod koniec... Jeszcze się okazało, że dysk mam skonfigurowany z Windowsem i Macintosh mi tego na nim nie zapisze, ale udało mi się wyjściowy do dajszej pracy plik video zapisać na pendrive.

Wtorek już duuużo lepiej - wszystko działało szybciej i po kilku godzinach pracy miałam wstępnie złożoną główną cześć teledysku pod muzykę. Czeka mnie jeszcze dorobienie czołówki, korekty kosmetyczne typu przesunięcie jakiegoś ujęcia o 0,2s, żeby dobrze obraz korelował z muzyką oraz napisy końcowe. To co mam w tym momencie trwa 3,5min. Zdjęcia straciły na jakości, ale ogólnie widzę, że fajnie to wyjdzie. :)

Edytowane przez Grzesznica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

slawo, konwersja zdjęć na video pogorszyła jakość obrazu. Płynność ruchu nie wszędzie jest idealna ze względu na konieczność robienia tego poklatkowo - przy szybko poruszających się obiektach praktycznie niewykonalna przy kręceniu amatorskim. Jeśli chodziło o coś innego/coś jeszcze - napisz, być może przyda mi się ta wiedza w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi mi w głowie parę pomysłów ale jestem za cienki aby ogarnąć to technicznie.Pewnie kiedyś spróbuję jak się trochę podciągnę w obróbce.Nie spodziewałem się że jest to aż takie trudne technicznie.Mną się nie przejmuj jestem laikiem.Sprzątałem dzisiaj garaż może dlatego... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mnie siedział w głowie freestyle motocrossowy nakręcony jak profesjonalna relacja z Red Bulla albo stunt nagrany w świetnej jakości, zbliżenia, spowolnienia skomplikowanych akrobacji... Ale żeby zrealizować takie pomysły potrzebna by była profesjonalna ekipa filmowa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.