Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nietypowa prośba...


Grzesznica

Rekomendowane odpowiedzi

Relacja z planu filmowego cz.2.:

Dziękuje Michalowi87sc oraz Freshowi za pomoc, mam kilka nowych fajnych ujęć. Perełką będzie zatrzymanie się na przednim kole w wykonaniu Fresha. Tylko ciężko było to zrobić w zwolnionym tempie, więc będę musiała pokombinować z materiałem tak, żeby fajnie to zmontować, żeby nie było to tylko mignięcie jednego ujęcia na kole, ale z drugiej str, żeby animacja była w miarę płynna. No i szkoda, że guma została spalona, jak juz spakowałam statyw i aparat - trzeba będzie to z kimś innym powtórzyć. Na tę chwilę mam niemalże 1500 zdjęć, z tym, że część jest ujęciami z puszką. Ale jak na razie większość to sceny z jednośladami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopie, bardzo chętnie, ale nie wiem w jakich godzinach będę pracować w tenże weekend. Na swoje 5min. na małym ekranie już się nie załapiecie, bo w tym terminie mam w planach już składać film do kupy z tych materiałów, jakie do początku listopada uda mi się nacykać, aczkolwiek jeśli tylko praca nie będzie mi kolidować i uda mi się dotrzeć to możecie liczyć na fotoreportaż z mojej str. : )

Wierze że dasz rade połapać to wszysko i przyjedziesz pare fotek pstryknąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tyle, ze oferuje swoje moto, ktore wyglada na fotach fajnie, ale bedzie nieumyte. I lepiej brac teraz bo nie wyhamował przed skrzyżowaniem i nie wie, czy juz nie czas odstawić :)

no dokładnie :P pyzatym się śpieszyłem i nie edytowałem posta blu czasem trzeba czytać ze zrozumieniem:p będę pilnie śledził twe posty i czepiał się jak rzep :) a twój post zabrzmiał troszkę ja te kawały typu " OTWIERAĆ P..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek robię ostatnią serię ujęć, Wichun zapodał mi pomysł, żeby jechać na Szpienice, gdzie łatwo będzie dorwać stunterów, myślę, że się zgodzą mi pomóc. Jeśli ktoś by mógł tam ze mną podjechać to proszę o kontakt na tel. (prawdopodobinie nie będzie mnie do tego czas na forum), jak ktoś nie ma do mnie numeru to proszę się zgłaszać do mojego prywatnego adwokata kreczmana, on wam da mój nr. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety i ostro go tam remontują jak bylem ostatnim razem otasmowali w kolo ale chłopcy jeszcze coś tam modzili chociaż słyszałem ze będzie mały problem z kolejna lokalizacja bo stamtad będzie trzeba się wynosić...jak pisałem chętnie bym pomógł nawet w tym spaleniu gumy przed którymi inni maja opory(zawsze można założyć starego kapcia ) niestety jak ci mówiłem przez tel akurat pracuje w te dni a w nocy raczej nie ma sensu nic robić .Mam nadzieje ze na" szopie" coś się uda ci skleić, dziś widzę ładna pogodna (czwartek) to może kogoś tam złapiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie na temat, bo moje moto się sprzedało...

Bez złośliwości: Używanie znaków przestankowych ułatwia czytanie postów. Używanie wielkich liter również.

Nie jesteśmy tu oczywiście po to, żeby pisać wiersze czy poematy, ale na pewno po to, żeby się komunikować.

Komunikacja jest prostsza, jeżeli piszemy w miarę składnie i używamy interpunkcji.

Dzieci niech się obrażają, a dorośli niech po prostu przyjmą do wiadomości i jeśli przyznają rację, to niech stosują.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie na temat, bo moje moto się sprzedało...

Bez złośliwości: Używanie znaków przestankowych ułatwia czytanie postów. Używanie wielkich liter również.

Nie jesteśmy tu oczywiście po to, żeby pisać wiersze czy poematy, ale na pewno po to, żeby się komunikować.

Komunikacja jest prostsza, jeżeli piszemy w miarę składnie i używamy interpunkcji.

Dzieci niech się obrażają, a dorośli niech po prostu przyjmą do wiadomości i jeśli przyznają rację, to niech stosują.

Pozdrawiam

nim nazwiesz kogoś dzieckiem wejdź na profil i jak najbardziej nie w temacie .Mam nadzieje ze piwo nie czyni cie dorosłym

Bardzo śmieszne. ;]

Jak już chciałeś zapodać radą w ten deseń to już chyba lepiej pociągiem.

bylem w szopkach dziś i pusto w Chudowie tez niewielu było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niestety nie na temat, bo moje moto się sprzedało...

Bez złośliwości: Używanie znaków przestankowych ułatwia czytanie postów. Używanie wielkich liter również.

Nie jesteśmy tu oczywiście po to, żeby pisać wiersze czy poematy, ale na pewno po to, żeby się komunikować.

Komunikacja jest prostsza, jeżeli piszemy w miarę składnie i używamy interpunkcji.

Dzieci niech się obrażają, a dorośli niech po prostu przyjmą do wiadomości i jeśli przyznają rację, to niech stosują.

Pozdrawiam

Całkiem niedawno i to w tym temacie, pisałem o tym, ale jak widać skutek żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno i to w tym temacie, pisałem o tym, ale jak widać skutek żaden.

Miałeś nie czytać heheheh

To niefajnie. Na upartego mogę po prostu złożyć film z tego co mam, ale taki stunt, palenie gumy czy jazda na kole to by były zajebiste sceny. Zobaczę, czy coś się uda do jutra wymyśleć.

może ci się uda ,osobiście sadze ze raczej nie niechęć ludzi utrudnia lecz pogoda .Jestem z wami duchem:) niestety jutro pracuje cały dzień :/

P.S.

i ok co do pisowni nie będę się już dawał wciągać w debilne gadki bo niema to sensu jak ktoś mądry kiedyś powiedział" idiota zniży cie do swojego poziomu a na końcu i tak będzie najmądrzejszy" .Bez uraz i ja kończę w tym temacie(dobrze ze tu nie piszą śląscy motocykliści po śląsku :P bo by dopiero było)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz coś cytować, to rób to solidnie... miało być tak- "Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem..."

W przeciwieństwie do Ciebie, co niektórzy "idioci" na tym forum, potrafią pisać po polsku.

Popieram poprawne pisanie. Zawsze można się wspomagać słownikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja z planu filmowego cz.3:

Dzięki Grzesiol za piękne ujęcia z perspektywy pasażera. :)

Potem pojechałam na Szopienice (pociągiem :P), potem z buta poszłam pod tą hutę - patrzę, nikogo nie ma, tylko jacyś robotnicy rozbierający stare budynki. Pytam ich się, gdzie to jeżdżą Ci stunterzy, a oni mi na to, że właśnie tam, gdzie jestem, jak widać nie ma nikogo, żebym trochę poczekała, może ktoś się pojawi. Siedzę na krawężniku jak sierota, znajomy stunter (który nie mógł być tego dnia) napisał mi w międzyczasie, że powinni się później pojawić. Nagle świsnął koło mnie jesten dwukołowiec. Zawrócił gdzieś pod koniec tej drogi i wraca. Wyskoczyłam na środek drogi i macham mu, żeby się zatrzymał. Powiedział, że mi nie pomoże, bo stuntu nie uprawia, na kole mi też nie stanie, ani gumy nie przypali. Nagle jedzie następny - i ten sam tekst. Potem przyjechało jeszcze dwóch, zadzwonili do jakiegoś swojego kumpla - innego stuntera i powiedzieli, że on właśnie jeździ, ale kawałek dalej. Wzięli mnie tam na zadupku, gość zgodził się, żebym go pocykała i tym sposobem mam zajebiste ujęcia stuntu! :D I powrót do domku też jednośladem (początkowo wyjechaliśmy autem, ale na widok korku był zwrot po motocykl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.