Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nietypowa prośba...


Grzesznica

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prośbę do wszystkich tych, którzy nie odstawili jeszcze swoich rumaków do garażu.

Otóż na jeden przedmiot na studiach mam za zadanie zrobić poklatkowy teledysk do wybranego utworu. Wybrałam sobie utwór o pasji i wolności, a jako że jestem fanką motoryzacji, a - tak jak my wszyscy - przede wszystkim motocykli chciałabym stworzyć obraz przedstawiający pasję do motoryzacji i wolność, jaka się wiąże z jazdą. W sceny chciałabym wpleść samochody - to już ogarnę sobie sama - oraz motocykle i tu pojawia się problem, bo nie mam jeszcze niestety swojego rumaka i - tu moja prośba - chciałabym znaleźć osobę/osoby, która udostępni mi sfotografowanie swojej maszyny - sceny typu przejeżdżający motocyklista, zbliżenie na zmienianie biegów, wciskanie sprzęgła itp. Mam na ten projekt stosunkowo niewiele czasu, dlatego bardzo liczę na waszą pomoc.

Postaram się jakoś odwdzięczyć np. prześlę gotowy teledysk na pamiątkę, gdy będzie już zmontowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chcieli przesłuchać ten utwór to jest to kawałek Free grupy Twin Atlantic. Utwór będzie cięty, bo docelowo ma trwać ok. minuty, ale coś czuję, że będzie dłuższy.

Zdaję relację z planu filmowego: mam już scenę z autem w garażu oraz jedną z motocyklem. Tzn. jak na razie surowy nieobrobiony materiał zdjęciowy (montować będę jak skompletuję całość). Dzisiaj vel. jutro (jako, że mamy już po północy) może uda mi się nakręcić widok na drogę z wnętrza samochodu. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stunterów katowickich "najbardziej osobiście" znam Kornobisa. Tylko nie mam w Cieszynie samochodu, ani tym bardziej moto (w sumie w DG też nie mam), więc ruszenie się gdziekolwiek z tej wsi (czyli Cieszyna) będzie trudne, chyba, że ktoś mnie podrzuci. Inna sprawa, że cały sprzęt do cykania mam w DG i mając bagaże jadąc na uczelnię ciężko mi będzie jeszcze upchać wielki i ciężki aparat + statyw.

PS: Dzięki Wojtek za przyjęcie roli mojego prywatnego adwokata. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze smigam co prawda po dzisiejszym nie wymieszczeniu sie w pelnym hamowaniu do swiatel przy calkiem niezlej pogodzie zastanawiam sie powaznie czy nie odstawic poki caly jeszcze jesli aktualne do dyspozycji jestem moto niebieskie ladnie nawet wylazi na zdjeciach:p z tym ze brudne nie ma czasu na mycie :)))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hopie, bardzo chętnie, ale nie wiem w jakich godzinach będę pracować w tenże weekend. Na swoje 5min. na małym ekranie już się nie załapiecie, bo w tym terminie mam w planach już składać film do kupy z tych materiałów, jakie do początku listopada uda mi się nacykać, aczkolwiek jeśli tylko praca nie będzie mi kolidować i uda mi się dotrzeć to możecie liczyć na fotoreportaż z mojej str. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.