Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Problem z odpaleniem Speed Triple 1050 06r


zwiru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od niedawna jestem posiadaczem speeda. Moto po prostu masakryczne :D Jestem zadowolony z zakupu ale od tygodnia mam problem z odpaleniem. Zmieniłem sobie tłumik który dostałem do moto( bez miejsca na sondę). Mimo to pojechałem na jazdę próbną no ale okazał się za głośny i go nie chcę. Po tej czynności chciałem umyć filtr KN. Więc zdjąłem zbiornik odkręciłem śruby z airboxu itd. wysuszony założyłem z powrotem. chciałem odpalić na tym sportowym tłumiku i zapalił lecz bardzo nierówno pracował po dodaniu gazu zgasł tak jeszcze ze 2 razy. Od tamtego momentu nie mogę go uruchomić. ;/ Pompka paliwa działa,czujnik przechyłu ok, iskra na świecy jest choć już zamówiłem nowe świece bo nie wiem kiedy były wymieniane. (może to świece?) Ogólnie zauważyłem że po długim kręceniu świece są suche. Może coś z wtryskami?? Miał ktoś podobny problem??

Proszę o jakieś porady Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odpiąłeś sonde to prawdopodobnie złapał błąd i może dlatego ten cyrk. Spróbuj na 15min odłączyć akumulator, może się sam skasuje. A najlepiej zadzwoń do Boostera, poproś mechanika do tel to może coś doradzi.

Coś mi się zdaje, że filtr po praniu i suszeniu nasącza się jakimś magicznym olejkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zrobiłem wcześniej i nic nie dawało. Wczoraj wymieniłem świece i moto zapalił za pierwszym kręceniem. Check engine się świeci ale to przez odłącznie sondy. Zadzwoniłem do Boostera (dzięki PiotRR) i pogadałem z mechanikiem który pow. że check sam zgaśnie tyle że komp. będzie go pamiętać ale można tak jeździć. Naprawdę spoko ludzie tam pracują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.