Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ognisko w Chudowie 13.10.2011 r


Rekomendowane odpowiedzi

BASTEK mam nadzieję, że nic się nie stało ...... A tej kobiecie, to trzeba było jeszcze lusterka urwać. Po co jej jak i tak w nie nie patrzy.... POZDROWIENIA....

żeby lusterka, włączała sie do ruchu z podporządkowanej, jechałem za osobówka, osobówka przejechała a kobita za osobówką pojechała... odbiłem ile sie dało i naszczescie przetarłem sie o auto od strony pasażera.... jechał bym 20k/h szybciej i bym się jej wbił w drzwi.

Nie ma źle, do wesela sie zagoi, ważne żeby motór doprowadzić do ładu teraz, ja tam spadam na drugi plan :D

To do sprawczyni to naprawde wszystko było OK, żadnego krętactwa czy coś. Spisaliśmy wszystko co trzeba, ba nawet herbata dostałem :P bo mieszkała 2km. od całego zdarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak... wczoraj doszlo do incydentu na Chudowie Thabel .. mnie uderzyl pociagnal z byka a dlatego ze nie chcialam mu oddac mojego aparatu wiec zapytal czy nie wierze ze mnie uderzy .. to byly ulamki sek. nikt nie widzial .. bo stalismy troche dalej lub.. pewnie takim sytaucja czuje sie jak prawdziwy mężczyzna uderzyc kobiete to jest to dla niego powod do dumy.... gratulacje... prawdopodobnie zlamales mi nos... ja z toba chlopcze niechce miec nic wspolnego!! slyszlam ze to potrafisz (uderzyc kobiete) i faktycznie wczoraj tego doswiadczylam dam ci rade kto pic nie moze nie pije ty przejdz na mleko.. !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylam z kolega.. pierwszy raz bylam na takiej imprezie nie wiem czy u was to normalne ale widzialam jak koles uderzyl dziewczyne :z" byka:" nikt nie zareagował nawet potem sie dowiedzialam ze jest z tychow i to jakis THABEL widze ze tu jest .. nie wiedzialm ze na takich impraz moto mozna tez .. spotkac BABSKICH BOKSEROW. Z TEGO CO WIDZIALM LAZIL ZA NIA I JA MECZYL splawiala go ale ten uparty i w koncu ze chyba nie chciala sie umowic to.. ja uderzyl no gratulacje kolesiowi zycze.. i jego rodzicom pogratulowac jak go wychowali.. ja jestem za stara na takie imprezy .. i nikt nie zareagował.maskara!!

Niestety nie bylo mnie tym razem ... :/

I jestem w szoku, ze taka sytuacja miala miejsce ...

Tym bardziej iz mozna bylo temu zapobiec !!

Gratuluje wiec tym, ktorzy mogli miec na to wplyw a jednak nie zareagowali !!

Jak rowniez tym ktorzy nie zareagowali po fakcie ...

Masakra :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :) ale ujęcie :lol::lol::lol:

ciepnij jeszcze parę wspólnych fotek :D

i w ogóle to jak to jest że Cię nie ma we wtorki na spocie TG??

Bo ze mnie 1/4 Motonity teraz :D Zdałem, czekam odbiór. MotÓra nie mam, jak już raz napisałem na tym forum. Przyszły sezon to już nie ma bata :>

A jako plecak.. ehh moje Ego cierpi :> (Pomyśleć, że całkiem niedawno byłem antyMotocykl) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ze mnie 1/4 Motonity teraz :D Zdałem, czekam odbiór. MotÓra nie mam, jak już raz napisałem na tym forum. Przyszły sezon to już nie ma bata :>

A jako plecak.. ehh moje Ego cierpi :> (Pomyśleć, że całkiem niedawno byłem antyMotocykl) :)

Ale my w ostatni wtorek byli puszkami więc nic się nie martw tylko wbijaj :) jak nas poznasz po cywilu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wczorajszy wieczór było zajefajnie. :lol: Pierwszy raz na chudowie w końcu po wieloletnich obietnicach i nie żałuje. Cudownie było poznać nowe osoby :D

Powiem Ci malinka.. jestes kochana!!!! :) hahaha Ekipa byla 1 klasa dzieki wszystkim razem i kazdemu z osobna :D szkoda ze nie dojechalismy jak było jasno no ale... accordowi zachciało sie wymieniać gume buhaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.