Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Big Bikes Gostyń- friendly


cruxik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie- BigBikes w Gostyniu obok Pszczyny :)

co by tutaj powiedzieć- sprowadzają motorki z Niemiec, do tego mają pare ciuszków na salonie no i serwis. ceny znośne(porównywalne do mobile.de), wszystkie w sumie do negocjacji i miła obsługa, facet dużo gada i doradza, a na jazdę próbną puszcza "bez kasy na stół" :) ja mam dobrą opinie o nich i serdecznie polecam :) zwłaszcza jeśli ktoś szuka czegoś na swoje pierwsze 2kółka lub czegoś mocniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

Kupiłem tam mojego GSa i umówiłem się z panem, że wymieni uszczelniacze na obu lagach.

Po wizycie u mechanika okazało się, że wymienił tylko jeden.

Poza tym, koleś bardzo miły, upuścił z ceny, pogadał, dostałem oranżadę nawet bo było cholernie gorąco :)

FRIENDLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Kupiłam u nich moją CBF 600 i zostawiłam w rozliczeniu moją CBF 125 ogólnie jestem bardzo zadowolona zobaczymy co będzie dalej bo mam słowną gwarancję a wczoraj znajomi stwierdzili że coś mam z przednim hamulcem bo moto ciężko przeprowadzić a po drugie słychać tarcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam . Kupiłem tam swoje moto i jak na razie 7 tyś i nic się nie dzieje . Gość bardzo uprzejmy , szczerze pomocny i daje gwarancję na moto .

Mają rozsądne ceny i zawsze rabat można załapać .

Co do poczęstunków - ja zaliczyłem kawę :D

Dodam tylko że sporo moich znajomków kupiło tam moto również w rozliczeniu i nigdy nie było z niczym problemu .

Ja osobiście bardzo polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem w Gostyniu moje er5 z 99 roku, było to w marcu zeszłego roku. Od tego czasu nie mam żadnych probleów z moto, zero ukrytych wad.

 

Na plus super kontakt z klientem, żebym nie musiał jeździć dosłali mi za darmo dokumenty kurierem do rejestracji. Ostatnio poprosiłem o zdjęcia mojego kawasaki z ich aukcji(po ponad roku od kupna) również udało się je znaleźć. Więc nie mam żadnych powodów do narzekań :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupiłam swoja kruszynkę w marcu i jestem zadowolona ponad 5 tysi. przejechane i praktycznie nic się nie dzieje. Obsługa miła. Ale zanim się kupi trzeba pooglądać, osłuchać i przejechać się. Co do ceny można się dogadać. A co do opinii, każdemu nie da się dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Kupiłam u nich moją CBF 600 i zostawiłam w rozliczeniu moją CBF 125 ogólnie jestem bardzo zadowolona zobaczymy co będzie dalej bo mam słowną gwarancję a wczoraj znajomi stwierdzili że coś mam z przednim hamulcem bo moto ciężko przeprowadzić a po drugie słychać tarcie...

oczywiście znajomi się nie znają i wszystko jest super jeżdże non stop nawet teraz bo jest piękna wiosna tej zimy a za tydzień kupuje u nich drugi moto dla Męża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

I mój pierwszy motorek przeszedł przez ręce Big bikes. Ja jestem mega zadowolony, bardzo fachowa i miła obsługa. Gościu odradzał mi kupno jako pierwszego motocykla 600 tkę i radził coś o mniejszej pojemności (lecz w swojej ofercie nie miał nic takiego) , więc wnioskuję, że bardziej martwił się o moje bezpieczeństwo niż o swoją sprzedaż. Jednak kotek , który sobie wypatrzyłem był w takim stanie(z udokumentowaną historią ), że grzechem było by go nie kupić. Nawet zaproponowano mi zdławienie go. Jednak wolałem nauczyć się nim jeździć na jego pełnej mocy, oczywiście po przebytym kursie w OSK. Dostalem fajny rabat, zniżki na akcesoria, wymiana płynu hamulcowego w gratisie oraz darmową dostawę motonga pod dom:) Czego chcieć wiecej? Jesli w przyszłości będę zmieniał na coś mocniejszego to zacznę wlasnie w Big bikes. Troszkę drażnią mnie opinie w stylu "...słyszałem inne, odmienne opinie...". Uważam, że jeżeli już zdecydujesz się wystawiać komuś opinię na tym forum, to kieruj się własnym doświadczeniem, albo nie pisz nic. Zepsuć komuś opinię jest bardzo łatwo, a używając słowa "słyszałem" jest niepoważne i dziecinne.Dziękuję za uwagę i pozdrawiam z tego miejsca Adama z Big bikes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak w temacie- BigBikes w Gostyniu obok Pszczyny :)

co by tutaj powiedzieć- sprowadzają motorki z Niemiec, do tego mają pare ciuszków na salonie no i serwis. ceny znośne(porównywalne do mobile.de), wszystkie w sumie do negocjacji i miła obsługa, facet dużo gada i doradza, a na jazdę próbną puszcza "bez kasy na stół" :) ja mam dobrą opinie o nich i serdecznie polecam :) zwłaszcza jeśli ktoś szuka czegoś na swoje pierwsze 2kółka lub czegoś mocniejszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.