Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam po długiej przerwie :)


Lukasz12211

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich serdecznie !

Po ponad półtora rocznym przestoju postanowiłem powrócić do motocykli. Niektórzy z Was będą pewnie kojarzyć mój poprzedni nick - Lukasz1221 - niestety nie potrafię się zalogować na te konto, dlatego założyłem nowe. Ten kto mnie nie pamięta, powinien sobie przypomnieć moją stronę www.podrozowanie.yoyo.pl , kiedy to na małym Wiaderku w wieku 16 i 17 lat zrobiło się tyle kilometrów ;) Ehh to były czasy, no ale Wiaderko poszło w dobre ręcę (mam nadzieję) i dlatego akoś to przeżyłem. Teraz jest się koniem o 2 lata starszym no i trzeba szukać coś innego. Prawko A oczywiście jest już w kieszeni (żebym wiedział, że na A pójdę to nie robiłbym A1, jednakże z drugiej strony, to dzięki prawku A1 i tym dwóm latom spędzonym za kółkiem motocykla - o ile tak można nazwać pojemość 125 - no i jednak przejechaniu kilkunastu tysięcy kilometrów po Polsce i Europie robi swoje ) . Zastanawiałem się pomiędzy turystykiem (Honda Varadero 1000) i sportem... Wybór padł jednak na sporta, co nie oznacza, że turystyka poszła w niepamięć, bo to wszystko co się działo za kółkiem Varadero 125 jest niezapomniane i jeszcze pewnie długo będzie pamiętane przeze mnie. No cóż, Honda w końcu była częścią mnie jakby nie było ;) No ale to co było jest juz za mną, teraz czas rozpocząć przygodę z czymś w innym stylu :)

P.S.

Podziwiam tych, którym chciało się czytać te moje wypociny :P

Lewa w górę no i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku do zobaczenia na drodzę !

Lukasz1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich serdecznie !

Po ponad półtora rocznym przestoju postanowiłem powrócić do motocykli. Niektórzy z Was będą pewnie kojarzyć mój poprzedni nick - Lukasz1221 - niestety nie potrafię się zalogować na te konto, dlatego założyłem nowe. Ten kto mnie nie pamięta, powinien sobie przypomnieć moją stronę www.podrozowanie.yoyo.pl , kiedy to na małym Wiaderku w wieku 16 i 17 lat zrobiło się tyle kilometrów ;) Ehh to były czasy, no ale Wiaderko poszło w dobre ręcę (mam nadzieję) i dlatego akoś to przeżyłem. Teraz jest się koniem o 2 lata starszym no i trzeba szukać coś innego. Prawko A oczywiście jest już w kieszeni (żebym wiedział, że na A pójdę to nie robiłbym A1, jednakże z drugiej strony, to dzięki prawku A1 i tym dwóm latom spędzonym za kółkiem motocykla - o ile tak można nazwać pojemość 125 - no i jednak przejechaniu kilkunastu tysięcy kilometrów po Polsce i Europie robi swoje ) . Zastanawiałem się pomiędzy turystykiem (Honda Varadero 1000) i sportem... Wybór padł jednak na sporta, co nie oznacza, że turystyka poszła w niepamięć, bo to wszystko co się działo za kółkiem Varadero 125 jest niezapomniane i jeszcze pewnie długo będzie pamiętane przeze mnie. No cóż, Honda w końcu była częścią mnie jakby nie było ;) No ale to co było jest juz za mną, teraz czas rozpocząć przygodę z czymś w innym stylu :)

P.S.

Podziwiam tych, którym chciało się czytać te moje wypociny :P

Lewa w górę no i mam nadzieję, że jeszcze w tym roku do zobaczenia na drodzę !

Lukasz1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się stało ;) Właśnie dzisiaj stałem się posiadaczem pięknej Yamahy R6 - malowanie biało-czerwone. Nawet i dzisiaj zdążyłem przejeździć 60 kilometrów. Narazie to ja nawet 20 % mocy tego motocykla nie wykorzystuje, ponieważ chcę po prostu pojeździć tym, zapoznać się z jazdą (jest różnica pomiędzy Viadrem - moc to oczywiste, ale także i prowadzenie, które je znacznie inne niż w przypadku Viadra - zresztą nie ma co porównywać, w końcu to innej klasy i innej pojemności motocykle). Jak na razie wszystko jest okej, spokojnie się śmiga, jedynie co to muszę dobrze opanować zakręty, ponieważ boję się nim składać nawet w najmniejszym stopniu, ale myślę że to kwestia po prostu ćwiczeń i czasu jazdy spędzonej na tym motocyklu. No i teraz czas na zmiane tekstyla na skórę, no ale ten sezon do końcu jeszcze raczej objeździ się na tekstylu.

Pozdrawiam LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a to Ty :) Jak jeszcze u mnie motór był w sferze marzeń i snów szlifowałem internet i czytałem wszelkie blogo-strony dotyczące motocyklowej turystyki. Między innymi przeczytałem Twoją stronkę. Całą. Do zoba na drodze ! Uważaj na tych zakrętach, bo lubią wyrzucać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam ponownie!

 

Nieco odkopie temat no ale musiałem smile.png

 

Chciałbym się z wszystkimi forumowiczami z powrotem serdecznie przywitać. Zapewne doszło już wielu nowych forumowiczów, a ja zostałem na pewno rzuczony w zapomnienie, chociaż może niektórzy będą jeszcze pamiętać poczynania na Varadero 125 smile.png

 

Tak czy siak - R6 nie mam bodajże już dwa lata.

 

Przygoda z motocyklami miała się całkowicie zakończyć, a jednak... Postanowiłem, że wrócę do korzeni, zatem poluję po prostu na jakiegoś ciekawego turystyka w dobrych pieniądzach. Idzie zima, a że uwielbiam dłubać przy motocyklach, to zapewne kolejne przeróbki byłyby od pierwszych momentów posiadania nowego motocykla. Na razie kwestia poszukiwań, być może coś się trafi.

 

Bakcyl turystyki motocyklowej powiem Wam że powrócił, dlatego też będę zamierzał kontynuować zainteresowania w tej kwestii. Zacznie się zapewne od zwykłych, weekendowych wypadów, a skończy zapewne na czymś grubszym ale to już czas pokaże smile.png

 

Zatem po dłuższej przerwie witam serdecznie ponownie smile.png

 

Pozdrawiam

Lukasz1221

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.