Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

dlamotocyklistów drzwi stoją otworem


ulikboss

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy był w podobnej sytuacji. Jechał puszką i też stał w korku. Między autami jechał motocyklista i go nie widział (nie zrobił tego specjalnie jak ten pajac z filmiku) i otworzył lekko drzwi. Motocyklista zawadził i pokrzywił drzwi, wezwali policję. Gdy przyjechali uznali winę kierowcy z puszki. Auto było w dalszym ciągu w ruchu i kierowca nie ma prawa otwierać wtedy drzwi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia inteligencji kierowcow - zarowno motocykla jak i puszki. Wydaje mi sie ze nie jest niczym zlym czy bezczelnym przejazd przez korek jesli jest taka mozliwosc. Niektorzy kierowcy puszek ignoruja takie sytuacje a inni zachowuja sie jak powyzszy zlotowa, co jest po prostu skrajnym kretynizmem, zwlaszcza ze byla to celowa akcja. Na tym filmiku motocyklista nie przejezdzal obok samochodow szybko czy w sposob ktory mialby spowodowac wieksze zagrozenie. Nie wiem wiec skad tak agresywna reakcja. Ciekawa jestem czy np rowerzysta skonczylby tak samo, przeciez chodziloby o identyczna sytuacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taksówkarz wychodził do bagażnika - potwierdza to jego otwarcie. Nie przesadzajcie, takie rzeczy się zdarzają motocykliści powinni być tego świadomi przeciskając się na lusterka - jeden sam zahaczy jakiś pojazd, innego zahaczą pojazdy obok czy ktoś drzwi otworzy - takie są skutki przeciskania się. Za takie przeciskanie się można też dostać w pape http://www.kaotic.com/10016_Fights-Biker-V-Car--Knocks-Out-1--Attacks-Another.html

Nie ma się co dziwić jak staje się przed gościem przed którym nie ma już miejsca a potem jeszcze często jakiś osioł szuka biegu i blokuje innym z tyłu. Nie rozumie czasami waszego braku świadomości z tego co robicie;) nie wiem skąd taki pogląd wśród motocyklistów że motocyklista zawsze święty, biedny i niewinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.