Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Paintball/ASG


kreczman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w złym dziale proszę o przeniesienie. :)

co kilka miesięcy organizuję paintballa i chciałbym się zorientować wstępnie ile by było osób chętnych na taką zabawę? jest także możliwość zrobić ASG (repliki broni i plastikowe kulki)

Termin końcówka września lub ok 10 października (wiadomo, wypłata :P ). Komu pasuje, ile chętnych, może jakiś inny termin?

Zabawa byłaby prawdopodobnie w niedziele z rana (tzn 10-12).

MIEjSCE:

prawdopodobnie BIERUŃ STARY (okolice Fiat Auto Poland w Tychach).

kilka kwestii organizacyjnych (jak było ostatnio)

koszty:

-500 kulek+ sprzęt- 85zł (jak dla mnie to aż za dużo ale tyle biorę- wystarczy na jakieś 4-5h zabawy :D)

-300 kulek+ sprzęt- 65zł

-każde kolejne 100kulek 15 zł

SPRZĘT:

-marker

-maska

-mundur

cena zawiera organizację imprezy, opieka 2 instruktorów przez cały czas trwania zabawy (prowadzą grę, doradzają itp) oraz ubezpieczenie każdego gracza.

po zabawie jest możliwość zorganizowania ogniska/grilla (koszt 50zł na ilość osóB), oczywiście jakiś browarek lub co kto woli. Wszystko oni przygotowują, nawet to rozpalają także nie trzeba się męczyć. :P

################### CO NAJWAŻNIEJSZE ###########################

Zawsze jak organizuję są jakieś DZIEWCZYNY więc to nie jest tylko dla facetów. Młodzież od 15 lat też jeździ. Raz był nawet chłopiec 10-12 lat.

jak macie jakieś pytania to z chęcią odpowiem, byłem już kilkanaście razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ubranie tak jak pisze w pierwszym poście, dostajemy maskę i ubiór (kombinezon jednoczęściowy lub marynarka i spodnie). Swoje trzeba mieć tylko buty, najlepiej jakieś stare bo się po lesie biega więc błoto itp i jakiś podkoszulek. Farba jest łatwo zmywalna, schodzi wodą z mydłem/proszkiem bez problemu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy maski macie z podwójna szybką?

Jak duży jest teren gry?

Jakie scenariusze będą grane? Czy tylko speedowo?

jest jakiś grill na miejscu, by wrzucić coś do jedzonka?

W sumie pakiet 500 kulek+ reszta za 85 to najdrożej, jak do tej pory widziałem.

Rozumiem, że jak skręcę kostkę podczas gry, to ubezpieczenie to pokryje?

Pytań sporo, ale trochę pól już zwiedziłem i jakieś tam wymagania mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy maski macie z podwójna szybką?

Jak duży jest teren gry?

Jakie scenariusze będą grane? Czy tylko speedowo?

jest jakiś grill na miejscu, by wrzucić coś do jedzonka?

W sumie pakiet 500 kulek+ reszta za 85 to najdrożej, jak do tej pory widziałem.

Rozumiem, że jak skręcę kostkę podczas gry, to ubezpieczenie to pokryje?

Pytań sporo, ale trochę pól już zwiedziłem i jakieś tam wymagania mam...

1. Tak, maski są podwójne. Te nie parujące.

2. Jest to dość duży kawałek lasu oraz pole do speedballa. Gramy i tak i tak.

3. tak jak pisałem wcześniej jest zadaszenie i miejsce na grilla lub ognisko. Zależy od pogody i co wybierzemy

4. Ty jakie miałeś ceny?

5. tak

Przykładowe scenariusze

  • Znajdź i zniszcz: to najpopularniejszy scenariusz paintballowy który daje zawodnikom możliwość zapoznania się z charakterem gry, sprzętem, terenem. Głównym celem tego scenariusza jest eliminacja innych zawodników, w taki sposób aby samemu ujść z życiem.

  • Baza przeciwnika: obie drużyny mają takie samo zadanie. Dotrzeć do bazy przeciwnika i zdobyć flagę a następnie wrócić z nią do swojej bazy jednocześnie chroniąc własną flagę przed wrogiem.

  • Kapitan: jedna z drużyn posiada w swym składzie kapitana którego należy chronić przed wrogiem jak oka w głowie. Dla ułatwienia, kapitana eliminuje wyłącznie headshot (strzał w głowę) Równocześnie należy wyeliminować drużynę przeciwną.

  • Rakieta: na polu zostaje ukryta uzbrojona rakieta. Celem scenariusza jest odnalezienie i rozbrojenie rakiety zanim dokona tego drużyna przeciwna.

  • Jeden na jednego: drużyny stają naprzeciwko siebie w dość dużej odległości. Gra polega na wyeliminowaniu przeciwników - osoba, która zostanie trafiona, schodzi z placu boju. Gra odbywa się w rundach i polega na oddaniu tylko jednego strzału w kierunku drużyny przeciwnej, na komendę prowadzącego. Każdy kolejny etap uczestnicy rozgrywają bliżej siebie - coraz łatwiej trafić przeciwnika, coraz trudniej uniknąć kulki.

Można układać także własne, wszystko zależy od naszej wyobraźni. :D

Czy Airsoftowcy też mają biegać na tym polu? czy może macie inną miejscówę? sprzęt oczywiscie własny mam

Jak narazie bawiłem się tylko w paintballa. Jakby były chętne osoby na ASG to mogę dopytać co i jak. :)

ASG sam bym spróbował. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A więc tak, zaklepany termin to 23 października (niedziela) około 9:00-11:00 godzina rozpoczęcia jest do ustalenia. :D:D

Mamy 2 pola do wyboru: las w murckach lub pole taktyczne+speedball w Tychach. biggrin.gif

W Tychach po zabawie na pewno można zrobić ognisko/grilla na Murckach jeszcze nie wiem...

Udało mi się naprawdę tanio załatwić paintballa bo tylko 70zł/500kulek/osoba

każde kolejne 100 kulek to 10zł. wink.gif

NA ZAKOŃCZENIE GRILL/OGNISKO pod wiatą na 50 osób bez dodatkowych kosztów.

W tym oczywiście kompletny sprzęt:

-marker (pistolet)

-maska

-mundur

-rękawiczki

-jakieś ochraniacze na szyję/głowę czy coś takiego tongue.gif

w cenie jest także robienie zdjęć przez organizatora więc fotek z zabawy trochę będzie. biggrin.gifbiggrin.gif

BartL, wstęp z własnym sprzętem 10zł.

już jest około 10-12 osób. Planuję tak na 20-25 osób zrobić. Więc kto pierwszy ten lepszy. :)

jak macie jakieś pytania to śmiało pytać. :)

Lista:

1. Kreczman + kilku znajomych

2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj zobaczyć pole na którym będziemy grać. smile.gif Wygląda ciekawie i szykuje się super zabawa. biggrin.gif

Tak po 12-13 osób w drużynie się tam zmieści. Wolnych miejsc jest już niewiele...

Jest tam fajnie przygotowane miejsce na ognisko/grilla z ławeczkami i wiata ze stolikami i ławkami więc można się później pobawić. biggrin.gif jedynie grill nie jest za duży ale to się najwyżej jakiegoś weźmie jeszcze.

Spotykamy się pod hotelem PIRAMIDA w Tychach. Blisko głównej trasy, łatwo będzie go rozpoznać.

piramidan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.