Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Licznik Koso Rx1n


Bacik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Kupiłem Horneta, w którym jest założony licznik koso rx1n, wszystko wygląda ładnie, ofc nie tak jak oryginalne zegary, nad którym zastanowię się przed przyszłym sezonem ;) ale jest jeden problem, a w zasadzie dwa xD

1. Nie działa kontrolka biegu neutralnego

2. Czy da się coś zrobić by po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki licznik przestał pokazywać godzinę ?

Co do '2' to wydaje mi się, że wcześniej właśnie tak było, tylko, że wczoraj coś powciskałem i teraz cały czas godzina jest wyświetlana.. :rolleyes:

A tak wgl to może ktoś dysponuje polską instrukcją do tego licznika albo wie gdzie mogę podjechać, w celu ustawienia go na nowo pod mojego sprzęta, wyregulowaniu co by na pewno prędkość dobrą pokazywał, itp.

Jeśli ktoś miał jakieś doświadczenia z takim licznikiem bądź też zna jakiegoś fachowca to dajcie znać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odgrzewam temat bo już nie wyrabiam z tym licznikiem xD Jest tutaj ktoś kto ma ten licznik, a najlepiej jeszcze, w Hornecie 99r ?

znalazłem manual'a ale po Angielsku, a od kiedy szkołe skończyłem to mój Angielski jest, na nie najlepszym poziomie :rolleyes: tak więc manual za dużo mi nie pomoże, a z takim licznikiem nie da się jeździć, olać już to, że przekłamuje obroty, czy też nie świeci się 'N' najgorsze jest to, że przekłamuje prędkość i to bardzoo.. praktycznie cały czas pokazuje nie więcej niż 50 km/h, przyznam się, że wczoraj coś w nim znowu naklikałem, że tak się stało ale chciałem dobrze. :rolleyes:

Jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę o odp

Temat do zamknięcia prędkość pokazuje już dobrą

:)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.