Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

10-11 Wrzesień Kostkowice Na Dziko po raz czwarty


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule. Kilka lat temu obiecaliśmy sobie w trójkę (Borys z Katowic, Antek z Wolbromia i ja znany też jako Dual z Zawiercia) ,że raz do roku musimy spotkać się na Kostkowicach.

Teraz dotrzymujemy sobie słowa po raz czwarty.

Kto był ten będzie na pewno i tym razem. Spotykamy się w kameralnym gronie na biwaku i do rana palimy ognisko oraz gumy, śpiewamy, pijemy i gadamy o dupie marynie.

Kogo bawi ten typ relaksu to zapraszamy, a jak ktoś nie jest przekonany- niech spróbuje.

Dojazd jest banalny, a miejscówka bardzo przyjemna.

Na przestrzeni 300 metrów jest las, plaża, i asfalt gładziutki jak puppa Archanioła.

Jeśli nie rozpisałem się wystarczająco, to pytajcie tutaj lub pod 503-678-613.

Do zobaczenia w Kostkowicach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalew jest położony dokładnie pomiędzy Dzibicami a Kostkowicami.

Ludzie nazywają go zależnie od której strony do niego dojeżdżają, albo Dzibickim albo Kostkowickim, dlatego mówimy o tym samym.

Od razu napiszę że widoczna na mapce droga nr 78 to jest główna trasa z Siewierza do Kielc. W Kroczycach w lewo, za Kostkowicami w lewo i jesteście na miejscu. Dla lepszej jakości lepiej sobie to wklepać w Zumi "Kostkowice powiat Zawierciański" .

P.S.Spotykamy się w dziczy, ale nie jesteśmy dzicy. Nigdy nie było tu żadnych ekscesów tylko dobra zabawa, dlatego jeszcze raz zapraszam niezdecydowanych.

post-180111-0-77106900-1314858502_thumb.

post-180111-0-77106900-1314858502_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój ostatni wpis przed imprezką, także jestem już tylko pod telefonem 503-678-613. Jadę zaraz do Kostkowic trochę je dostosować do naszych potrzeb, do zobaczenia na miejscu!

P.S. jest 25 zdeklarowanych osób na przyjazd. oczywiście z poza forum.

P.S.2 CB 400!!! A Ty gdzie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.