Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Uwaga na słońce!


Grzesiol

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ wczoraj miałem niemiłą przygodę (zdarzyło mi się to pierwszy raz odkąd jeżdżę na moto, a trochę kilometrów już nawinąłem:-) chciałbym ostrzec wszystkich Kolegów i Koleżanki- Mianowicie: uważajcie na słonce i stosujcie krem ochronny na twarz i kark.

Zrobiłem w dwa dni ok 1000 km i tak mi spiekło karczycho że dziś głową nie mogę ruszać, a twarz mam czerwoną jak burak (mimo iż mam wizjer z uv )

Wystarczyło troszkę nieosłoniętego miejsca między kaskiem a kołnierzem i teraz muszę naginac z jakimś lodem na karku i masciami

Myślę że moja wpadka, pomoże wam zaoszczędzić tych przykrych doznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielokrotnie przerabiane - orzeszek bez blendy no i pokusa podkoszulkowa :wacko:

Od razu obłożyć zimnym, kwaśnym mlekiem. Powinien się zrobić ser. Potem mieszanina maści Tormentiol i Dermosan no i przecierpieć.

Szczerze współczuję, zwłaszcza, że jest ciepło i pewnie daje Ci popalić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padłam.... ludzie...litości

Aż dziw, ze nikt nikogo nie ostrzega o zapierdzielajacych muchach, które rozbijaja się na naszych kaskach i klatach, o ptaszkach przyjmowanych czasem na klate czy tez bark

Bądźcie poważni.

Oo to może wyznacz ramy tematyczne w których mozna sie poruszać a w których nie wolno :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazic swoje zdanie można prawda? Można.

Nie powiedziałam, że nie można pisac takich rzeczy, czy tez ze temat zamykam.

Wiec czego łaskawie nie zrozumiała panna?

Gadaj se o czym chcesz, dla mnie temat nie co na poziomie podstawówki. Tyle.

Wyrazic mozna w sposób mniej bądz bardziej arogancki :) panna? buhaha to chyba nie do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na muchy ! Wczoraj wieczorem jadąc z Mikołowa postanowiłem trochę 'przeluftować' kask i otworzyłem szybke. Jechałem może 50km/h po mieście i ni stąd ni z owąd MUCHA! Rozbiła mi się dosłownie na ŚRODKU OKA.. przez pare metrów patrzałem tylko na jedno oko i kiedy była możliwość szybko na pobocze. Muche wyciągałem jakieś 3 min.. Także uważajcie, bo różnie bywa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na muchy ! Wczoraj wieczorem jadąc z Mikołowa postanowiłem trochę 'przeluftować' kask i otworzyłem szybke. Jechałem może 50km/h po mieście i ni stąd ni z owąd MUCHA! Rozbiła mi się dosłownie na ŚRODKU OKA.. przez pare metrów patrzałem tylko na jedno oko i kiedy była możliwość szybko na pobocze. Muche wyciągałem jakieś 3 min.. Także uważajcie, bo różnie bywa :lol:

No, można nawet oko stracić...

A jakby to był szerszeń? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga na muchy ! Wczoraj wieczorem jadąc z Mikołowa postanowiłem trochę 'przeluftować' kask i otworzyłem szybke. Jechałem może 50km/h po mieście i ni stąd ni z owąd MUCHA! Rozbiła mi się dosłownie na ŚRODKU OKA.. przez pare metrów patrzałem tylko na jedno oko i kiedy była możliwość szybko na pobocze. Muche wyciągałem jakieś 3 min.. Także uważajcie, bo różnie bywa :lol:

buhaha smacznego :D trzeba było polować i obiad ugotować :D wy to naprawde macie problemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thab - rusz tylek do poradni, popros o recepte na krem Dermazin - ślad ci po oparzeniu nie zostanie, a kazdy lekarz ci to przepisze.

E no, bliznę to ja chcę, można powiedzieć że je kolekcjonuje :P Fajnie by było po prostu jakby się dało coś z tym bąblem zrobić. Już więcej w adidaskach nie jeżdżę. Słowo byłego zucha ;/

A z tym spirytusem... mam Luksusową, może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A chcesz stosować ją wewnętrznie czy zewnętrznie? :D

Wydaje mi się, że nie da tak dobrze rady - chodzi chyba między innymi i szybkość odparowywania, którą spirytus ma dużo większą.

Ale szklaneczka do gardła zaszkodzić nie powinna ;)

Na pewno poczujesz się lepiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E no, bliznę to ja chcę, można powiedzieć że je kolekcjonuje :P Fajnie by było po prostu jakby się dało coś z tym bąblem zrobić. Już więcej w adidaskach nie jeżdżę. Słowo byłego zucha ;/

A z tym spirytusem... mam Luksusową, może być?

na babla dobra sol,malo przyjemne ale pomaga...przerabialam to,moje ma obie lydki i reke przyklejona do rury;p nie pytajcie jak to zrobil ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wszystko co służy poprawie bezpieczeństwa i pomaga ustrzec się błędów innych wymaga poruszania tych tematów. A jeśli ktoś sobie jaja robi z bezpieczeństwa na moto to niech się na sanki przesiądzie albo na hulajnogę.

Zdarzają się potem kolesie(a nie rzadko koleżanki) którym mucha wpadnie w oko i z bólu lądują w płocie albo na drzewie, albo jak popierdzielają 200 km/h w koszulce i złapią bonka na klatę i dusza się nie wiedząc co robić z moto, a potem ała ała....gdybym wiedział......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.