Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Życzę zdrowia Bastek !!

Jak czytam o tej ostatniej pladze wypadków to boję się odbierać moto od mechanika :) A przy okazji wszyscy mówili mi że wał kardana jest niezniszczalny ktoś powie mi co robiłem źle ze go rozwaliłem ?? :) (odpowiedź najbardziej prawdopodobną- źle jeździłeś - znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kochani ! Jak dobrze móc tu jeszcze coś napisać ... ;)

Teraz to mi nie jest do śmiechu, dopiero teraz zaczyna mnie wszystko napindalać, caly popuchnięty i poobijany, karku to nie czuje ale jak juz tyle przezyłem i dwa auta mi nie dały rady to i teraz dam rade.

Dziękuje wszystkim za troske, oferowaną pomoc, telefony i wogóle ! :wub:

Motor dzisiaj byłem odebrać z Bystrej gdzie jestem sławny :D i zawiozłem do mechanika i troche zejdzie naprawa ale dam jakoś rade :P

Tak jak Grzesiol napisał, jak coś robić to konkretnie :P

Chętnch którzy chcą wspomóc naprawe prosze o kontakt to podeśle nr konta :D

Teraz przynajmniej ktoś dwa razy sie zastanowi zanim do mnie wyskoczy po tym co zrobiłem z tymi autami :D

Xena i jakie wrażenia po pierwszej rajzie ze mną ? hehe

P.S.

Przepraszam Pana od samochodu "KIA" :D Myśle że następny razem jak zobaczy jadącego na niego motor to zpindoli do rowu i lepiej na tym wyjdzie :lol:

Pana od Corsy przepraszam za potargane drzwi od Crash-pada, no ale w końcu po to to jest :P

Dobrze że tak to sie skończyło i mamy sie z czego pośmiać... Bo co tu dużo mówić miałem cholernego farta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bastek Cycu :D myślę, że to Cię czegoś nauczyło :D albo i nie ? :ph34r::ph34r: Pokazałeś wszystkim , że jesteś królem szos :D Światła swoje już masz ( za pomówienia proszę zgłaszać się do Accorda :D ) no i , że masz niezniszczalny motocykl :D więc starczy wrażeń i teraz nie pozostaje nic innego jak świecenie przykładem i bycie przykładnym motocyklistą :D

Wracaj do zdrowia :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki powinno mi zapłacić za crash-test bo pokazałem że Hayabusa przetrwa zderzenie z dwoma autami a motocyklista i motocykl są w nienagannym stanie :D

Jedno jest pewne, po Karmi juz nie jeżdżę bo mi za bardzo kopie :P

Accorda nie słuchaj, on znowu coś wymysla :D

Accord jak ma mnie ten Bóg tak strzec to sie poświęce i bede tym 2 in 1 :D

Xena, o jakich wariatów Ci chodzi ? :P i odczep sie od mojej Hayki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.