Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Zatargałem dziada do mechanika i mówił, że gaźniki są spoko(ew. ten zaworek iglicowy mógł się zawiesić) , że uszczelka pod głowicą na pewno też.

Odpalił go i nic nie ciekło, więc przewody są całe, ale chodził na jeden cylinder. Mówił, że trzeba świece wymienić i dobrze by było kranik zrobiłć.

Ja mam kranik paliwowy, zepsuty, ale nie przecieka jest szczelny to go nie robiłem bo szkoda mi było dodatkowej kasy, myślicie, że on mógłby tak napaskudzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak wyprawa ze Sosnowcem :)

Wrażenia i długaaaaa trasa zapewniona, Michał zawsze wie którędy najlepiej wracać do domu :)

Ale i tak było nieźle dzięki za rajze :)

Ha się wie GPS mam wbudowany w głowę, ze mną można jechać w ciemno :D Asia się przekonała :P

Było zajebiście, polecam się na przyszłość, z moją znajomością topografi terenu możemy jechać wszędzie :ph34r:

PS: Zirka dzieci i plecaki głosu nie mają :lol: No nie żartuje bo zaraz mnie zjedzie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny komunikat!!!

Dla zainteresowanych wspólnym wyjazdem w niedzielę (23 września) na DNI NATO do Ostravy:

zapraszam chętnych na godz. 8:50 na zajazd Wesołe Koniki (za Żorami, przy trasie DK81).

Wspólna fota i odjazd o godz. 9:00.

Parę uwag:

· motocykle zatankowane

· korony zakupione

· jedziemy bez przystanków na kawę/herbatę/ciastko/WC/tankowanie/kantor ;)

· obstawiamy skrzyżowania więc jedziemy wszyscy razem jednym ciągiem

· w terenie zabudowanym trzymać zwarty szyk

· parking na terenie lotniska 70 koron/motocykl

· trasa taka jak w poprzednim roku (Cieszyn->Frydek-Mistek->Pribor->lotnisko)(ok.80km)

· powrót indywidualny

· komu nie pasuje – nie marudzić i jechać samemu, najlepiej inną trasą niż nasza :P

PS.1. Nie sponsoruję imprezy ani jej pochodnych

PS.2. Reszta info na stronie: http://www.natodays....ex.php/home.htm

PS.3. Potrzebuje 4 osoby do obstawiania skrzyżowań - kto chętny?

stampbigp.jpg

Kerowniczka S.T.G.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna zmiencie termin na sobota:-)

Kasia wieżę w ciebie!

Ja niestety nie dam rady chyba w nd, może jak urlop dostane to sie zabiore i wtedy skrzy zowania też mogę obstawiac:-)

Poszukejcie mi innej roboty coby weekendy miec wolne a nie w srodku tygodnia!

Jak mi sie nie uda to mam nadzieje że dostane jakaś fotke na pamiatke z fotomontażem:-) (najlepiej wkomponujcie mnie w f16

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie sie wybore z Wami w niedziele ;) nawet czlowiek spokojnie sie wyśpi ;)

Myśle że jedno moto w tą czy w tą to juz nie ma znaczenia tak że znaj moje dobre serce i jeśli o mnie chodzi masz pozwolenie :D

a czy sie spokojnie wyśpi to wszystko zalezy od tego jaka będzie sobota ;) bo ponoc pogoda ma byc typowo barowa ( obym sie mylił ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jeśli bym jechał wpakuje się na sam koniec.Jak by ktoś się zgubił albo sprzęt zasłabł zostaje z nim i jakoś dotrzemy do grupy.Jeżeli coś by się działo to zjechać na bok i łapa do góry to będę wiedział ze nasz.Tel 517765001 niebieskie moto będę miał odblaskową kamizelkę wiec będę widoczny.

Jest opcja że nie pojadę więc dobrze jak by się ktoś zgłosił na ewentualne zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.