Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ale wiecie co??

może by tak Spot TG też se zrobił jaką pijacką impreze na koniec sezonu?? np. przy okazji Andrzejek - MotoAndrzejki ???? (wiem, wiem, niektórzy kończą sezon 31 grudnia a rozpoczynają 2 stycznia :P )

fajnie wczoraj bylo ;)

Kaske zesmy wykapali :lol:

zalowac-kto nie byl

ale pleców to już żaden umyć mi nie chciał :P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co??

może by tak Spot TG też se zrobił jaką pijacką impreze na koniec sezonu?? np. przy okazji Andrzejek - MotoAndrzejki ???? (wiem, wiem, niektórzy kończą sezon 31 grudnia a rozpoczynają 2 stycznia :P )

Mam jeszcze flaszeczkę extra gorzałki z Ruslandu przywiezioną. Może na wjazdowe coś postawię ? :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze flaszeczkę extra gorzałki z Ruslandu przywiezioną. Może na wjazdowe coś postawię ? :-P

Jestem ZA ! ;)

a tak poza tym to mi pozostaje już tylko puszka, przyjechał dzisiaj koleś, porobił zdjęcia i czekam na wycene.

Jak gadałem z ludzmi to 99% będzie tak że zaniżają koszty naprawy o jakieś 40-60 % także bede sie musiał odwoływać, wszystkojuż mam nagrane co to naprawy dlatego moto odpada już ... :(

Zrobili między innymi zdjęcie przebiegu moto i tu jest haczyk, w razie czego mogą mi dowalić że jeździłem i przez ten czas mogłem sam spowodować szkode których nie pokryją...

Tak jak np. felgi, namacalnych dowodów nie ma, a jednak tył mam troszke szlakniety w jednym miejscu a wzrokowo wszystko OK, nic nie widać.

Co tu więcej pisać, melduje sie na wszystkie wypady puszkowe :D

Możecie zapomnieć że z którymś was pojade za plecak ! Jestem wariatem ale nie takim :D:D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.