Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

np. można sobie lecieć tak: http://goo.gl/maps/blVG

start na Orlenie w Siewierzu (tam gdzie ostatnio łatana była opona Martinniego ^_^, za ślimakiem, na światłach zawrócić) może o 11.00?

przelot na ruiny, haracz na wstęp, szybka akcja uwolnienia księżniczki z najwyższej wieży i do dom

ktoś chętny jak nie będzie padać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. można sobie lecieć tak: http://goo.gl/maps/blVG

start na Orlenie w Siewierzu (tam gdzie ostatnio łatana była opona Martinniego ^_^, za ślimakiem, na światłach zawrócić) może o 11.00?

przelot na ruiny, haracz na wstęp, szybka akcja uwolnienia księżniczki z najwyższej wieży i do dom

ktoś chętny jak nie będzie padać?

Ja chętny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie gdzie wy w tych Tarnowskich się spotykacie i leci ktoś z Orzesza okolic żeby się zabrać na pierwszy raz - bo sam nie trafię hehe. Ale to nie w tym tygodniu za jakieś 2 tylko pytam na przód.

Może ja bym się kiedyś wybrał jak czas pozwoli to możemy razem podjechać.

Spoko droga na Chęciny tylko uważajcie bo bliżej Kielc jeździ nieoznakowane auto ale raczej puszkami się interesują.

Trasa bardzo fajna.W Jędrzejowie po minięciu ronda skręca się w prawo (objazd ale dobrze oznaczone)Szybko się uwiniecie bo dobra droga i przed deszczem lekko zdążycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nfs SonGoku20 no to można polecieć co do daty można się zgadać ja będę miał dokumenty i wszystko w czwartek. Ale mam go na dotarciu dopiero 70km przejechałem prędkość max 50-60 i postoje ... Więc jak go dotrę czyli po pierwszym przeglądzie 500 możemy lecieć , szaleć do 1000 nie będę i powyżej ale można lecieć z spokojem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSTAWAĆ! myć się! dzień dziecka się już skończył :P

Endriu o 10.30 TG/BP (innych zainteresowanych też przygarnę)

Siewierz/Orlen 11.00 (żory+pszczyna+reszta z cyntralnej silesi się tam melduje) Martinni przy znaku "Częstochowa 12km" - zawróć :lol:

Chęciny ok.13.00 (haracz na zamek chyba 10PLN, strome podejście - zaleca się zabrać napoje energetyczne)

planowany powrót ok.17.00 (mam nadzieje że przed deszczem zdążycie, bo mnie i tak złapie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.