Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Żory chyba dojechały w komplecie teraz pytanie która koleżanka robila mi sesje na orlenie byłem na niebieskiej r6 byłoby fajnie jakby sie zemną podzieliła zdjeciami :D

Znalazł się kolega na r6.... :wub:

no czekam czekam ;) żebym się tylko doczekał :lol:

Kiedy tylko masz ochotę :lol:

Jak będą lody to ja 1 się pisze :D:D:D

Uważaj bo Ci to wypomnę jeszcze.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz też w domku.... i po pracy....:-)

Dzięki za przejazdzkę, widze nawet że załapałem sie na kilka fotek mimo szybkiej ucieczki spod zamku:-)

Martini musisz zmienic te "najszybsze" kolory bo moto nie wytrzymalo, ale przygody zawsze musza byc.

Najważniejsze ze wszyscy calo w doma.

Tera na Jastrzębie, a potem może do Wisłe na oscypki?

LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w jednym kawałku, chociaż czasami robiło mi się ciepło ze strachu :D Podziękowania dla Michała (chyba nie ma Cie tu na forum) i Dara za użyczenie pleców. Lody będą następnym razem :lol::wub:

Ja też dziękuję za towarzystwo. Na moto spisywałaś się dobrze i tak jak mówiłem fajna wygadana dziewczyna z ciebie. :D

Dzięki wszystki za wspólny wypad, a w szczególności dla Krychy :P

Daro miałeś rację, musiałem się zalogować hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostaniesz druga dycha to zrób ;) byle byś czasem przy okazji mandatu za prędkość nie dostał też za niedozwolone wyprzedzanie bo wtedy już lipa... bądź czego ja sie najbardziej obawiam za wjazd na skrzyżowanie na czerwonym świetle :D

Zależy ile dziennie jeździsz a 250 zł. to znowu majątek nie jest ;) chociaż jak dolicze te 400 zł. za mandat to hoohooo... zrobiło by sie za tą kase jakąś bibe :D Nie wspominając że przez rok mógł być jeść za tą kase w "BIDZIE" :P

Tak poza tym to "pożegnanie burej S***" :D jest w sobote a nie jak gadaliśmy w niedziele...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.