Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Spot Tarnowskie Góry


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hej !

Mam nadzieję że nie myślicie że to Ja , mieszkam w Hanusku a nie w Piekarach dojechałem cało , Lubliniec jest nie daleko mnie to fakt

Ale news aż mnie ciary przeszły , jakbym swój nekrolog czytał.

A to ty byłeś ten nowy który w Lublińcu oderwał się od nas i pojechał tankować ?? [ trudno spamiętać wszystkie imiona i niki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że tak dziś tylko przelotem, miałem w ogóle nie przyjeżdżać, ale nie darował bym sobie gdybym Was nie zobaczył :P.... widzę że mnie zwiedzanie twierdzy Guró minęło :( no cóż może się jakoś kiedyś dowiem gdzie, co i jak :P

i nam bylo milo was zobaczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On zjechał na stacje jak odprowadzaliśmy Kaśke.

Jak widziałem tą karetke to pomyslałem że ktoś ekipy Wioli narozrabiał ale żadnych motocykli nie było widać.

Przez myśl mi nie przeszło że to może być Endrju.

accord, żeby było jasne- nie przypierdalam się w tym momencie tylko do Ciebie, ale do wszystkich, którzy w tym momencie jechali razem w jednej grupie i się pytam czy tak ma wyglądać do kurwy nędzy jazda w grupie, że zjeżdża ktoś na stacje a reszta w pizdu jedzie dalej?!?!?! Na mój rozum (po małej dawce %) chciał kogoś dogonić i tak wypadł z zakrętu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "kolego" PiotrRR ,

nie wiesz, to zapytaj a nie pisz pierdół !

Jak chcesz wiedzieć to zapytaj, na pewno odpowiem ale w realu a nie na forum.

Zginął człowiek i raczej konieczna jest chwila zadumy a nie gwiazdorzenie durnymi wypowiedziami na forum.

P.S.

A tak na marginesie, to ja też odłączyłem sie od grupy !!

Często tak robie bo jak niektórzy mówią "motocykl to wolność" a nie wszyscy to rozumieją.

Żeby było jasne, zakończyłem dyskusje na forum na temat śmierci Endrju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrRR

Słuchaj "kolego" PiotrRR ,

nie wiesz, to zapytaj a nie pisz pierdół !

Jak chcesz wiedzieć to zapytaj, na pewno odpowiem ale w realu a nie na forum.

Zginął człowiek i raczej konieczna jest chwila zadumy a nie gwiazdorzenie durnymi wypowiedziami na forum.

P.S.

A tak na marginesie, to ja też odłączyłem sie od grupy !!

Często tak robie bo jak niektórzy mówią "motocykl to wolność" a nie wszyscy to rozumieją.

Żeby było jasne, zakończyłem dyskusje na forum na temat śmierci Endrju.

Chyba o mnie chodzi?

Tak zrozumiałem (widocznie nie do końca prawidłowo) z tego co zostało wcześniej napisane i chyba mogłem się trochę wkurzyć?

Grupa, ekipa, spotkanie kojarzy mi się z tym, że się wszyscy trzymają razem, ale nie pomyślałem, że się można odłączyć i pojechać samemu...być może tak było w tym przypadku, chociaż są tu napisane dwie sprzeczne wersje.

I nie gwiazdorzenie "kolego" accord, tylko chwila złości może nie do końca uzasadniona...czytam tylko to co piszecie.

Nie ciągne już i nie wnikam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu PiotRRze nic mądrego, jedynie za ładne używanie znaków interpunkcyjnych można cie pochwalić.

.................................................................................................................................................................

Tym razem ty mnie nie zrozumiałeś lub nie chciałeś, trudno.

Sorry jeśli ktoś się poczuł szczególnie dotkinięty/urażony tym co napisałem.

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.