Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie do kobietek na tym forum :)


Eragonka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli mogę zasugerować mimo że daleko mi do kobiety, to swojej drugiej połowie sprawiłem kask Scorpiona EXO 450 - świetnie wyciszony dobra wentylacja a i jak ktoś szuka fikuśnego malowania to też znajdzie. Szybka anty para i anty rysowalna :P.

http://sharp.direct.gov.uk/testsratings/scorpion-exo-450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie... sprawdź sobie jak wypadają w testach. Często w cenie kasku jest jego malowanie. Stąd może on kosztować 300 i 600 bo ma oryginalna grafikę, ale czy ładnie wymalowany wianuszek uratuje Ci główkę? a przecież cena 2x większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

estetyka to estetyka, jedni są w stanie zapłacić powiedzmy 2 500 zł za wymalowanego shoei'a albo agv, a inni wolą wersję basic, za np. 1 500 zł. co kto lubi, coś jak z ubraniem. ja osobiście wolę wymalowane, mój facet ma sharka s900 lumi, wygląda świetnie, ja dla siebie chyba wybiorę caberga trip, zobaczcie

tutaj. niestety jestem zmuszona wybierać szczękowce, bo mam dready i shark mi nawet na łęb nie wchodzi, mimo, że jest XL, a mój "zastępczy" ma L (szczękowiec) i daję radę go ubrać... poza tym popatrzcie, jaka jest cena tego caberga - na allegro to 525zł, a jego "Impact zones" ma wszystko zielone, a np. agv (ceny od 1300 - 2600zł) po bokach żółte. to żadna reklama, ale chciałam udowodnić, że i bez płacenia przysłowiowych kokosów można mieć mega bezpieczny kask, choć nic nie chroni tak, jak zdrowy rozsądek i w sumie odrobina szczęścia. miłego czytania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam http://moto.onet.pl/1608717,5,artykul.html?node=23

Sama wybierz co chces zmiec na głowie, na co Cie stac i co Ci sie podoba

Ja mam HJC CS R1 Samuraja- odradzam. Po przesiadce z Shoeia jest głosno, kij wie którędy wlatuje powietrze i piasek i wygniótł sie, ale ja bardzo dużo jeżdze wiec miał prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem mi się wydaje, że ludzie kupują jakiś kask, bo to szpan sam w sobie. bezpieczeństwo na drugim miejscu. mam takie wrażenie często - zajefajny motor, drogi kombinezon, bajerancki kask itd... niewazne, że źle wypadł w sharpie,źle wycisza, szybka paruje i łatwo się rysuje. ważne, że jest naklejka jakiegoś znanego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.