Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Siemka


Eragonka

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... od czego by tu zacząć?

Motorki kocham od dawna, ale jakoś nigdy się nie składało, abym mogła zrealizować moje marzenie. Najpierw stanowczy sprzeciw rodzinki - ileś tam lat wstecz, potem własna rodzina i obowiązki, które skutecznie wyparły marzenia z głowy.

Jednak ostatnio doszłam do wniosku, że mam już dość i pora coś z tym zrobić.

Nie wiem jaki chcę motor, nie mam prawka, gdzieś je będzie trzeba zrobić, ktoś będzie musiał mi wytłumaczyć co i jak, więc liczę na to, że znajdę tutaj info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... od czego by tu zacząć?

Motorki kocham od dawna, ale jakoś nigdy się nie składało, abym mogła zrealizować moje marzenie. Najpierw stanowczy sprzeciw rodzinki - ileś tam lat wstecz, potem własna rodzina i obowiązki, które skutecznie wyparły marzenia z głowy.

Jednak ostatnio doszłam do wniosku, że mam już dość i pora coś z tym zrobić.

Nie wiem jaki chcę motor, nie mam prawka, gdzieś je będzie trzeba zrobić, ktoś będzie musiał mi wytłumaczyć co i jak, więc liczę na to, że znajdę tutaj info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od imienia też można zacząć ;):D

Cześć, witaj na forum!

Lubisz literaturę fantasy czy nick przypadkowy?

Informacji tu znajdziesz pełno i na każde Twoje pytanie odpowiedź również się znajdzie :)

Szkoły jazdy polecane też się tu znajdzie.

Świetnie trafiłaś, a i ja się cieszę, że jesteś wśród nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od imienia też można zacząć ;):D

Cześć, witaj na forum!

Lubisz literaturę fantasy czy nick przypadkowy?

Informacji tu znajdziesz pełno i na każde Twoje pytanie odpowiedź również się znajdzie :)

Szkoły jazdy polecane też się tu znajdzie.

Świetnie trafiłaś, a i ja się cieszę, że jesteś wśród nas

Uwielbiam literaturę, filmy, gry fantasy :) Tak, wiem, mam na tym punkcie bzika i nic tego nie zmieni :D

A do sagi Eragona mogłabym wracać non stop. Ciekawe tylko, kiedy w końcu będzie wydana w Polsce 4 część, bo jak na razie księgarnie nic nie wiedzą. Planowane jest niby na 9 listopada, ale jak znam życie znowu coś nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe tylko, kiedy w końcu będzie wydana w Polsce 4 część, bo jak na razie księgarnie nic nie wiedzą. Planowane jest niby na 9 listopada, ale jak znam życie znowu coś nie wyjdzie.

Co masz na myśli pisząc o 4 części?

Ja oprócz trylogii mam "Hobbita", "Dzieci Hurina" i oczywiście początek wszystkiego czyli "Silmarillion" - wszystko w twardej szytej serii Ambera.

Co teraz szykują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.