Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Witam.


FROG

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, Żabo :)

Że niby Romet to powód do śmiechu? W żadnym wypadku. Choć nie wiem w jakich kregach do tej pory się obracałeś ;):D

A co do jazdy zgodnie z przepisami - sam taki styl jazdy preferuję.

Choć kilka mandatów już mi się zdarzyło, bo ponad bezmyślne przepisy cenię rozsądek i trzeźwą ocenę sytuacji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Żabo :)

Że niby Romet to powód do śmiechu? W żadnym wypadku. Choć nie wiem w jakich kregach do tej pory się obracałeś ;):D

A co do jazdy zgodnie z przepisami - sam taki styl jazdy preferuję.

Choć kilka mandatów już mi się zdarzyło, bo ponad bezmyślne przepisy cenię rozsądek i trzeźwą ocenę sytuacji :lol:

Dziękuję wszystkim za miłe przyjęcie. Co do Rometa, to niestety spotkałem się kilka razy z drwinami na temat tej marki. Nie przejmuję się tym zbytnio, gdyż autorami takich uwag są najczęściej osoby, które same nie zapracowały na swoje pojazdy. Cieszę się, że tutaj jest inaczej i mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Rometa nie narzekam. Po zakupie takiego motocykla trzeba posprawdzać czy wszystko jest dobrze podokręcane i gitara. Gwarancję należy olać, gdyż przeglądy kosztują dużo więcej niż części zamienne w przypadku ewentualnej awarii, a każdy kto posiada elementarną wiedzę na temat pojazdów mechanicznych potrafi sam czynności obsługowe wykonać. Poza tym serwisanci sprawiają wrażenie ludzi, którzy nigdy z motocyklami nie mieli do czynienia i w praktyce więcej potrafią popsuć niż naprawić. Użytkownicy pojazdów tej marki mają swoje forum, gdzie można znaleźć właściwie wszystko na temat tych pojazdów, opisy czynności obsługowych, napraw, regulacji itd. Jeśli potrzebne są części zamienne to wystarczy zamówić mailem w fabryce, a kurier zapuka do drzwi w 24 godziny. Ja posiadam od półtora roku Rometa Z-150 i na sobotnie popołudniowe przejażdżki całkowicie mi wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.