Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Moje dzień dobry;-)))


rudaMiętka

Rekomendowane odpowiedzi

No w pon jade do wordu ustalić termin :) mam wyjezdzone 10h ale moj nauczyciel uznał że jestem ready :D co mnie cieszy bo moze załapie sie na ten sezon jeszcze :D Powiem Ci ze po pierwszych jazdach to nie czułam mojej klatki piersiowej hehe Wsumie powiem Ci że stereotypy trzeba łamać.. mówi sie że męzczyzni lepiej jeżdza autami.. PRAWDA :D jak jade i widze ze ktoś zamula na drodze to zawsze wiem ze to baba :P nie powinny niektóre miec prawka :P no ale są wyjątki :D hehe i z motorami jest tak samo.. ostatnio jeżdziłam z jakimś młodziakiem na placu no i masakra.. jakby mógł to by sie popłakał :D wiec Kobiety do boju :D haha :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do bojuuuu;-))) problem w tym,że nie możemy pokazać co potrafimy bo - tak naprawdę - jeżdzi nas naprawdę bardzo mało;( razem ze mną na kursie było kilka dziewczyn( również babeczka która ma trójkę dzieci- pozzdrawiam i kłaniam się nisko), ale może ....dwie robiły prawko żeby jeżdzić...naprawdę jeżdzić a nie trzymać się tylko "plecaczka", ale z uprawnieniami....wiem, nie każdy może sobie pozwolić na posiadanie moto ( ja też nie wierzyłam że uda mi sie zrobic prawko i kupić moto w jednym roku;-) ale ZRZUCAJMY SWOICH CHŁOPAKÓW, FACETÓW ,MĘŻÓW z moto i jeżdzijmy nimi( motocyklami )!!!!!!!!!!!!!!!! a doświadczenie doda nam odwagi;-)))Let`s go ladys!!!;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie ma to jak konkretny apel :D ja dla pocieszenia powiem ze na kursie jestes SAMA :D:P a koleś który ze mna był jakos dziwnie na mnie patrzał :D własciewie marzenia sa po to żeby je realizować :) jak patrze na moje zdjęcia jak byłam mała i odwiedzałam wszystkie motoshowy i zdjęcia na kazdym motorze to smiac mi sie chce ^_^ Musimy kiedys zrobić ,,babski zlot" :D ojjj tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D własciewie marzenia sa po to żeby je realizować :)

Tak właściwie, to marzenia powinny być niemożliwe do zrealizowania, bo jeśli byśmy zrealizowali marzenia, to stracilibyśmy całkowicie chęć do życia, bo nie byłoby już do czego dążyć ;)

Marzenie są więc właściwie po to, by ich nie zrealizować, ale by dawały nam kopa i napełniały energią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie, to marzenia powinny być niemożliwe do zrealizowania, bo jeśli byśmy zrealizowali marzenia, to stracilibyśmy całkowicie chęć do życia, bo nie byłoby już do czego dążyć ;)

Marzenie są więc właściwie po to, by ich nie zrealizować, ale by dawały nam kopa i napełniały energią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha ha ;-) kto wie ...może gdzieś...kiedyś....zrobimy razem show stunt??? :D narazie ćwiczę "normalną "jazdę na GS-e ale po odowiednich przeróbkach i Suzi nadaje się do kilku sztuczek;-))) Apropo filmiku: zaj...... byłoby tak "z jedną ręką na asfaldzie"(ha ha ) zaparkować gdzieś na mieście,nie???;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie jedno skromne, związane ze Street Bobem opartym na kosie, na leśnej polanie i ognistowłosym, białoskórym oraz niepiegowatym plecaczkiem.

Ja sobie leżę z głową opartą na orzeszku położonym na baku, nogami na sakwach, a plecaczek dostojnie i z gracją sobie patata :D

Sny mają tą podstawową zaletę, że nie gryzą w nich komary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.