Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

MotoParty MAMMOTH 2011 Żywiec - Iron Elephants MC Poland


Rekomendowane odpowiedzi

40 dlatego, że były zajebiste zespoły, a jeden nie chciał grać za free :) przynajmniej takie wyjaśnienie my usłyszeliśmy przy wjeździe. Tylko wyjeżdżając około 21 w dalszym ciągu nie było nikogo słychać :D

nie bylem,ale widze ze nie ma czego zalowac.

pozdrawiam

Naprawdę nie ma czego żałować jeśli chodzi o zlot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro, jak mi się wydaje, skończyło się już paliwo do offtopa, chciałbym się dowiedzieć paru konkretów.

Bilety były droższe, nikt o tym nie poinformował wcześniej tak ?

Bramkę kasowali organizatorzy czy ochrona?

Które kapele zagrały, a które nie (jeśli w ogóle jakieś zagrały) ?

Co się stało z tą paradą?

Naprawdę nie było ani stoiska z pamiątkami (blachami, naszywkami) na terenie zlotu?

No i co z tymi konkursami/atrakcjami ?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź w miarę merytoryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomalutku z pytaniami na niektore odpowiem :)

1 tak bilet byl drozszy o piataka, dopieor w "kasie " o tym sie dowiedzialem .

2 Bramke kasowali organizatorzy a przynajmniej na takich wygladali.

3 Tutaj nie wiem kto zagral wytrzymalem tam 3-4 godzinki max

4 parada? Nie wiem , ja dolaczylem do parady w centrum i z centrium na zlot parada smigalem, parada OK wyszla. ;)

5 Stoiska z pamiatkami ? Hmm na zlocie dawali przy kupnie biletu kalendarz 2011, kondona, gazete, blache ( naszywki blach podobno nie stosuja ) , reklamy, znaczek jestem trzezwy i chyba cos jeszcze . No i dla zdeterminowanych dawali stare blachy ktore im zostaly tutaj plusik , na festynie bylo stoisko z ciuchami na moto, mozna bylo kupic zarelko. :)

6 konkursy . Nie wiem na zlocie nic nie widzialem za to jakies konkursy byly na tym festynie obok,

Zeby niebylo nie mam zalu do organizatorow, ani nic z tych rzeczy, troche dupa wyszla ale co zrobic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skoro, jak mi się wydaje, skończyło się już paliwo do offtopa, chciałbym się dowiedzieć paru konkretów. Bilety były droższe, nikt o tym nie poinformował wcześniej tak ? Które kapele zagrały, a które nie (jeśli w ogóle jakieś zagrały) ? Co się stało z tą paradą? Naprawdę nie było ani stoiska z pamiątkami (blachami, naszywkami) na terenie zlotu? No i co z tymi konkursami/atrakcjami ? Byłbym wdzięczny za odpowiedź w miarę merytoryczną.

Bilety jak się okazało były droższe za względu na kapele (wersja oficjalna przy kasie).

My zawijalismy się koło 21 i na scenę wychodził ktoś, ale dopiero z przyszykowaniem (scena taka duża, że jak wstawili perkusję to nie wiem czy coś tam jeszcze weszło) :)

Parady nie przeżyłam, ale też ponoć się trochę wszystko "rozjechało".

Po stronie zlotu były 2 stoiska, ale z jedzeniem i piciem. Co do BLACH :) to była żółta naszywka, naklejka, naprasowanka (nie wiem na ile sposobów do użycia) i nic podobnego do kupienia. Na festiwalu kwaśnicy było jedno stoisko z rzeczami motocyklowymi :)

Konkurs zobaczyłam jeden, koło 20, wolna jazda. Nagroda fajna :)

Ogólnie odniosłam wrażenie, że ludzie siedzący po tej stronie to byli organizatorzy i ich bliscy znajomi, reszta poszła na festyn albo gdzieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie próbuje was ,,upolować" hehe :) Kiedy będziecie, gdzie sie zbieracie i o której :) Podjade autem :)i chetnie was poznam :)

Zazwyczaj organizujemy się na telefon dzień przed zlotem i ustalamy miejsce :)

Jedna część naszej ekipy wczoraj była na Chudowie ;)

Darku w końcu tam dojechaliśmy, hahaha, po wielkich bojach. Oczywiście z małym poślizgiem :D żeby tradycji stało się za dość :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj organizujemy się na telefon dzień przed zlotem i ustalamy miejsce :)

Jedna część naszej ekipy wczoraj była na Chudowie ;)

Darku w końcu tam dojechaliśmy, hahaha, po wielkich bojach. Oczywiście z małym poślizgiem :D żeby tradycji stało się za dość :)

No to i tak macie szczęście , ja jak wiesz ostatnio czwartki mam pracujące :( . A jakoś to przeżyje ! Zdzwonimy się później co do jutra !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... niestety macie rację, ja bym tego nawet zlotem nie nazwał. Byłem pierwszy raz i jak dla mnie wielkie rozczarowanie. Parady nie było! Nie było nawet informacji z którego miejsca wyrusza, jak większość z przyjezdnych czekaliśmy na terenie zlotu, później ktoś powiedział że ruszają z rynku. Pojechaliśmy moze w 20 moto a tam nic,... wracamy na zlot. Kurde organizacja do dupy... Mnie tam uczyli albo robisz coś dobrze albo sie za to nie bierz. Nie wspomne o tych korkach praktycznie od Bielska. Mam nadzieje że w Chorzowie sobie odbijemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.