Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

I Parkowy Zlot Motocyklowy - MotoPark 2011 / Chorzów 20-21.08.11r.


Rekomendowane odpowiedzi

bede patrzyl za toba marii , moze cie gdzies zobacze

ja juz w domku.. moje mezczyzni sie nudzili potwornie. ja mialam frajde jak moi panowie z jajkami biegali :) pozniej wlepie fotki

parys moze ty wiesz gdzie zlapac kogos co na slimaczkach smiga gdziesz bo w szopienicach chlopaki swiruja ale na prostej...jak cos to na pw pisz dam Ci numer jak coe ktos by wiedzial:)

pozostalym zycze milej zabawy na zlocie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marii1 >>

Byłaś kiedyś w Szopienicach ? Bo świrowania na ślimaczkach nie możesz porównywać ze świrowaniem w szopienicach na prostej. Są to dwie różne "dyscypliny", a nie wymądrzając się chłopaki reprezentują według mnie europejski poziom i to przez duże "E". Nosz pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marii1 >>

Byłaś kiedyś w Szopienicach ? Bo świrowania na ślimaczkach nie możesz porównywać ze świrowaniem w szopienicach na prostej. Są to dwie różne "dyscypliny", a nie wymądrzając się chłopaki reprezentują według mnie europejski poziom i to przez duże "E". Nosz pozdrawiam ;)

spokojnie :) moje kochanie szuka ekipy co bujala sie pod wesola czy ktos wie gdzie teraz sie pokazuja:) a co do jazdy na prostej to moze jutro pod szopki wpadniemy:)kolo 21,bo dzis moje malenstwo piwko strzelilo wiec odpada

(a tak na marginesie mieszkalam na dabrowce 20 lat;p wiec...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladnie:) ladnie ;p ale raz cieplo miales:) gratki filmik super

To jest mój filmik w sensie - ja go nagrałem haha :D Na XJ-cie mogę wykonać najwyżej ten ostatni trik ze stopką ale bez wyskoku i zsiadania z moto w locie :D Swoją drogą chłopak nieźle wymiatał. Na żywo to wyglądało zupełnie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój filmik w sensie - ja go nagrałem haha :D Na XJ-cie mogę wykonać najwyżej ten ostatni trik ze stopką ale bez wyskoku i zsiadania z moto w locie :D Swoją drogą chłopak nieźle wymiatał. Na żywo to wyglądało zupełnie inaczej.

hehe a moje kochanie juz chcial Cie sadzac na swoim yzf ;p co bys to samo dzialal ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Chorzowie ale późno przed 19 ... mało było motorów już ale przed 20 przejechały 4 ekipy i z 80 maszyn już stało :)

widziałem też trochę krwi ale tak to jest jak cywil popije :)

Monika24 miała być ale się nie spotkaliśmy a mój kolega tak bardzo chciał ją poznać :)

o 21 byłem już w garażu ... ogólnie byłem trochę za późno - nic ciekawego nie widziałem. Jutro jeszcze podjadę koło 11-12 - będzie ktoś?

img1083i.jpg

Uploaded with ImageShack.us

foto jak chłopaki przyjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odpadam, obiecałam młodej wspólne wyjście w inne tereny :D

Myślę, że następnym razem wyjdzie im trochę lepiej - jakby nie było, to dopiero pierwszy był.

Poza tym mam nadzieję, że na następny przyjadę już sama , a nie jako plecaczek, wraz z młodą :D O ile do tego czasu będę się czuła na tyle pewnie, żeby ją zabrać jako plecak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w Chorzowie ale późno przed 19 ... mało było motorów już ale przed 20 przejechały 4 ekipy i z 80 maszyn już stało :)

widziałem też trochę krwi ale tak to jest jak cywil popije :)

Monika24 miała być ale się nie spotkaliśmy a mój kolega tak bardzo chciał ją poznać :)

o 21 byłem już w garażu ... ogólnie byłem trochę za późno - nic ciekawego nie widziałem. Jutro jeszcze podjadę koło 11-12 - będzie ktoś?Uploaded

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.