Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zmiany szaty forum


nfs

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze jest czasem cos zmienic ale jednak w starej szacie szlo szybciej sie odnalesc. A tak na nowo sie trzeba lapac co gdzie i jak. Pozatym tez brakuje mi logo hehe. Coz wiadomo ze nam sie fajnie gada, ciezej jest to wprowadzic w zycie. Ale trzeba probowac i przyjmowac zmiany na lepsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak (przy okazji wprowadzania zmian na forum) dać użytkownikom funkcje usuwania swoich tematów? Nie wiem kto usuwa te wszystkie zdziesiątkowane tematy powstające kiedy chcemy dodać temat a serwer sie buntuje, ale pewnie minute dziennie to zajmuje, czyli w przybliżeniu jeden dzień na cztery lata zmarnowany :P Znam temat a jednak sie nadziałem bo często nie zakładam nowych tematów no i zapomniałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A motocykle tez kupujecie stare sprzed wojny, czy wolicie nowe mniej awaryjne i o lepszych osiagach?

Nie znam sie na tych skryptach itp. ale jak cos jest lepsze w dzialaniu, lepiej zabezpieczone to wyglad zdaje sie byc rzecza drugorzedna.

Jesli szukacie urzywanego moto to najwazniejszy jest kolor czy jego stan techniczny?

A forumowicze sami sie podzielili przez paru prowodyrow krzykaczy, dla ktorych wyglad byl doskonalym pretekstem.

Kilku z tych krzykaczy, zarzekalo sie, ze tutaj nie wroci, a jednak jakos sie tutaj udzielaja i znowu najwiekszym problemem dla nich jest zmiana wygladu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja skryptu, co więcej nie wiedziałem że wygląd się zmieni w taki sposób.

Nie mniej jednak, tak jak mówię są działania, co by przybliżyć starą wersję.

Jeśli tak to jestem w stanie wybaczyć ;)Przeglądałem te skiny, ale chyba niezbyt wiele jest zgodnych z 3.2Nie mogę wysłać textu w sb :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiję się z tłumu i powiem, że dla mnie jest OK.

Wszędzie ludzie narzekający na wszystko, co tylko możliwe.

Jest coś za darmo, ktoś o to dba i się stara. Nie wszystko da się przewidzieć.

Przy takim poziomie biadolenia, to żadne forum nie będzie miało "klimatu". Przecież tworzą go ludzie, nie miejsce...

Zamiast pierd....ć kolejny raz "jak to jest tu źle", wrzuć dobry kawał do FUN-JOKE, albo załóż jakiś ciekawy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie

1. Szata jest mało istotna - ważne aby treść była

2. Problem z usuwaniem postów - to pozostawia śmieci których nikt nie chce

3. Nie działa mi śledzenie tematu - kiedyś działało i było to wygodne

4. Nie jestem w stanie ustalić posty zadanego usera

A teraz informacja po co:

Ad 1. Większość forumowców to faceci - a nie ma kobiet daltonistek. Może jest piękne a może nie - kwestia gustu a na temat gustu się nie dyskutuje

Ad 2. Nie lubię syfić - ale czasami mi się zdarza - ktoś musi sprzątać - lepiej ja niż moderator

Ad 3. Brakuje mi tego zwłaszcza jak umwajamy się przez forum na wyjazd - zgłaszałem to administratorowi - ale mnie olał (zapewne powiadomienie nie zadziałało :) )

Ad 4. Człowieka można poznać po jego słowach. Jeżeli mam zabrać plecaka to wolę sprawdzić co sobą reprezentuje (jak widzę ostanie kilka postów to nie mogę sobie wyrobić zdania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.