Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ankieta dla szukaczy 1 motocykla


menhils

moto-akcesoria.pl we Wrocławiu!!  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lokalizacja na północy Wrocławia, przy wylocie na Poznań (krajowa trasa 5), a dokładnie Sułowska 7 jest odpowiednia?

    • Tak
      1
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pierwsze primo, kolega Dżakoob wydaje się być forumowym trollem, ponieważ to jego pierwszy post. Drugie primo, tak jak kolega cannibalus powiedział: kobitka może mieć parametry Heidi Klum a może równie dobrze być śląską bufetową. Więc rozmiar (i krzepa) ma znaczenie ;) Do dzisiaj pamiętam egzamin na kat. A, gdy ze mną zdawały 3 dziewczyny z czego 2 ledwo paluszkami dotykały ziemi. Jaki ubaw miał egzaminator kiedy cofał motocykl z kursantką na pokładzie  :D jak już powyżej pisałem- była to cbf 250.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Pierwszym sprzętem na który się woziłem za kierownikiem to Byłą WFM-ka, później Osa ( za plecami siedział mój starszy brat), a jak podrosłem to przed I Komunią Świętą ( podobno) mogłem już samodzielnie wozić się kadetem 750 

 

romet750_02.jpg

 

 

Ankieta bardzo tendencyjna. Ja na pierwsze moto - na przypomnienie jak się jeździ sprawiłem sobie  GPZ 500S.

 

Na początek niezły a i w razie gleby koszty niewielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychu64 - też miałem takiego, błękitny był. nie nazywało się tego też pegazem? skończył marnie - ukradło mi go dwóch gnojków z pod szkoły, znaleźliśmy później z bratem jego resztki :/ co się dało wykręcili, resztę spalili.

                       przyznali się po lekkim przyciśnięciu. Milicja (jeszcze wtedy) nie podjęła się dalszych kroków, gdyż jeden z gnojków był synem milicjanta... Sprawie łeb ukręcono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, Pegaz.

 

Był jak się nie mylę ze zmianą biegów w lewym kierowniku, a kadet zdaje mi się z biegami zmienianymi nogą. Chyba się machnąłem, bo kadety miały zbiornik przed siodełkiem na ramie.

 

Fajne czasy - pierwsza gleba jak ciągnąłem kumpla na rowerze i za mocno odkręciłem ( moc straszna 2KM) pociągnął mnie za kierownik  w lewo i zaliczyłem glebę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, Pegaz.

 

Był jak się nie mylę ze zmianą biegów w lewym kierowniku, a kadet zdaje mi się z biegami zmienianymi nogą. Chyba się machnąłem, bo kadety miały zbiornik przed siodełkiem na ramie.

 

Fajne czasy - pierwsza gleba jak ciągnąłem kumpla na rowerze i za mocno odkręciłem ( moc straszna 2KM) pociągnął mnie za kierownik  w lewo i zaliczyłem glebę :LD

hahah toś poszalał :D  i racja, kadety miały bak na ramie i biegi w nodze. tego mojego było mi wyjątkowo szkoda, gnoił wszystkie komarki w okolicy. mieliśmy taką górkę do testowania piździków w  lasku niedaleko. żeby pod nią wjechać wszyscy musieli brać rozbieg z 50 metrów i sprzęty przed szczytem jeszcze pchali nogami, bo zdychały. mój pegaz brał ją ze startu stojącego tuż u jej początku i wjeżdżałem ze stopami na podnóżkach :D to była moc! naprawdę fajne czasy. człowiek nie miał problemów poza takimi jak ojcu spuścić z malucha ze 2 litry paliwa, żeby pojeździć eh... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dziś: nazbierałem złomu żeby na paliwo było ET-87(niebieska) bo ET-94(żółta) droższa była,a niebieska 7 zeta za 1 litr.

I tak uzbierało się za ten złom ze 14 zeta więc odszukałem w garażu starą bańkę 5l po oleju.

Jak pamiętasz były to metalowe bańki z metalową zakrętką i korkową podkładką jako uszczelnieniem. 

Okraczyłem składaka i kita CPN. Tam ambitnie zabrałem się za lanie do bańki, a tu gość ze stacji na mnie ryja drze. O ki ch... chodzi? 

Zanim skapowałem, ze 3 litry pod nogi nalałem bo bańka dziurawa się okazała.

I tyle miałem z jeżdżenia.  :lol:

 

Dobra. fajnie się wspomina ale dość off topu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.