Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Ankieta dla szukaczy 1 motocykla


menhils

moto-akcesoria.pl we Wrocławiu!!  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lokalizacja na północy Wrocławia, przy wylocie na Poznań (krajowa trasa 5), a dokładnie Sułowska 7 jest odpowiednia?

    • Tak
      1
    • Nie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Proponuje Ci raczej zrobić temat w którym zamiescisz :

pierwsze sprzety dla lubiacych:

- armature ( np. virago 535)

- golasy ( np. CB500,GS500...)

- enduro

- plastiki ( jakies CBR125 czy cos)

To co Ty dałes, niestety nie ma sensu, ale pomysł ciekawy i może zrealizuj to tak jak ja Ci podpowiadam.

Tematu nie zamykam, pcozekam jak sie do tego odniesiesz i co na to inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z wami ta ankieta ma sens. Pozwoli wybrać najbardziej popularny motocykl wśród użytkowników co może się okazać pomocne w poszukiwaniach pierwszego motocykla.Po za tym autor prosił o napisanie opinii o motocyklach z podanej listy. :P Nie znam żadnego z tych motocykli wiec ja nie oddam głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z wami ta ankieta ma sens. Pozwoli wybrać najbardziej popularny motocykl wśród użytkowników co może się okazać pomocne w poszukiwaniach pierwszego motocykla.Po za tym autor prosił o napisanie opinii o motocyklach z podanej listy. :P Nie znam żadnego z tych motocykli wiec ja nie oddam głosu.

Ja osobiście znam jeden, więc jaki ma sens, żebym na niego głosował w ciemno, nie znając innych... chociaż, może nie zagłosuję na swój, ale wtedy mój głos będzie jeszcze mniej wiarygodny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Witajcie, nie wiem za bardzo gdzie to wcisnąć więc myślę, że przy tej ankiecie będzie ok. Szukam pierwszego motocykla, co prawda jeździłam już wcześniej, ale nigdy nie przekroczyłam magicznej pojemności 250ccm, mam kilka typów motocykli, ale nie mam pojęcia, na który sie zdecydować. Myślałam o Bandicie 600, Hornecie, Fazerce albo ER6n no i jeszcze GS500. Usłyszałam ostatnio komentarz, ze Suzuki to dosyć ciężkie motocykle więc teraz to juz w ogóle nic nie wiem, bo najbardziej nastawiałam się na tego Bandita. Możecie mi pomóc? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, nie wiem za bardzo gdzie to wcisnąć więc myślę, że przy tej ankiecie będzie ok. Szukam pierwszego motocykla, co prawda jeździłam już wcześniej, ale nigdy nie przekroczyłam magicznej pojemności 250ccm, mam kilka typów motocykli, ale nie mam pojęcia, na który sie zdecydować. Myślałam o Bandicie 600, Hornecie, Fazerce albo ER6n no i jeszcze GS500. Usłyszałam ostatnio komentarz, ze Suzuki to dosyć ciężkie motocykle więc teraz to juz w ogóle nic nie wiem, bo najbardziej nastawiałam się na tego Bandita. Możecie mi pomóc? :)

Jak na mój gust to powinnaś poprosić kogoś znajomego, kto ma 600 albo coś w tych okolicach jeśli o pojemność chodzi, żeby dał Ci się przejchać. Bo bez sensu kupować tylko na podstawie jakiejś jednej jazdy testowej przed, kiedy w emocjach, że już się chce ten motocykl zbagatelizuje się, że przykładowo jest za ciężki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące i swoje 5 groszy do tej ambitnej bezsensownej dyskusji. Jestem w podobnej sytuacji co autor wątku i wchodząc tutaj po raz pierwszy myślałem że zobacze motocykle z pojemnością 250-400. Moim oczom ukazały się w większości 6-setki. Nie oddam tutaj swojego głosu, bo uważam że nie mając jeszcze prawa jazdy i nastawiając się na motocykle o tak dużej pojemności to cholerne ryzko. Etapami dojdzie się do wszystkiego nawet magicznych tysiaków, a może swoje życie uratujesz. Po za tym wybór pierwszego motocykla nie należy traktować odgórnie dla każdego. Każdy ma co innego w głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrące i swoje 5 groszy do tej ambitnej bezsensownej dyskusji. Jestem w podobnej sytuacji co autor wątku i wchodząc tutaj po raz pierwszy myślałem że zobacze motocykle z pojemnością 250-400. Moim oczom ukazały się w większości 6-setki. Nie oddam tutaj swojego głosu, bo uważam że nie mając jeszcze prawa jazdy i nastawiając się na motocykle o tak dużej pojemności to cholerne ryzko. Etapami dojdzie się do wszystkiego nawet magicznych tysiaków, a może swoje życie uratujesz. Po za tym wybór pierwszego motocykla nie należy traktować odgórnie dla każdego. Każdy ma co innego w głowie...

Niegłupie te 5 gr! :) Głupio tylko, że nie wszyscy tak do tego podchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.