Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Forty Srebrna Góra 2011


Rekomendowane odpowiedzi

kapele ciekawe w tym roku, ale byłem w zeszłym roku, troszkę się zawiodłem i raczej więcej tam nie pojadę, bo spodziewałem się czegoś więcej po przejechaniu prawie pół polski... jest wiele imprez o wiele lepiej zorganizowanych i o wiele bliżej :D Nie chcę jakoś specjalnie reklamować WRMów którzy organizują w tym samym czasie imprezy, ale twierdzę że jeśli na twierdzy nic się organizatorzy nie poprawili to mimo tego że będę pierwszy raz na WRMach stawiam flache że bedzie to o 200% lepsza impreza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie organizatorzy wyciągnęli wnioski z relacji uczestników z wzeszłego roku i po tym planie widać że JEDNAK JEST JAKIŚ PLAN :lol: ostatnio miałem wrażenie że był to czysty spontan, mało atrakcji, uczestnicy zostawieni sami sobie i ta godzinna cisza między koncertami była nie do przyjęcia na takiej imprezie... no ale trzymam kciuki za to, aby ktoś z naszych napisał tu że było zajebiście po imprezie :P klimatyczne miejsce powinno sprzyjać pozytywnym wspomnieniom z imprezy, wiec powodzenia, bo po wzeszłym roku poza ciekawym miejscem nic mnie nie urzekło :D (mam nadzieję że produkcja naszywek była bardziej masowa niż w zeszłym roku, bo przy wjeździe pierwszy raz się rozczarowałem płacąc taką samą stawkę za wszystkie dodatki, a dostałem tylko blachę :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej naszywki były dosyłane wszystkim tym którzy podali adres. Osobiście to robiłem więc nie było lipy. Pozatym planowalismy impreze na 400 osób a dobiło ponad 800:)

Nie da się wszystkiego przypilnować w tym roku bedzie sto razy lepiej:) Ale szczerze mówiąc jesteś pierwszą osobą która narzeka na imprezę.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja będę drugą osobą, sam pomysł na pole namiotowe to też jest tam porażka, podjazd po kamieniach był taki że kilku riderów na cięższych maszynach miało problem tam wyjechać, widzialem jedna wywrotkę i jeszcze jakieś motocykle z rozbitym boczkiem. W ubiegłym roku to rzeczywiście nie było najlepiej, ale krytyka popycha rozwój :lol: Życzę powodzenia. Twierdze warto zwiedzić z przewodnikiem B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.