Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Obstawa na Ślub 30,07,2011r Bytom


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie brać motocyklową!

Dnia 30,07,2011r. o godz. 13:00 zmienię swój stan cywilny z kawalera na „żonaty”.

Z przyjemnością pragnę zaprosić Was w imieniu mojej narzeczonej oraz swoim na nasz ślub, który odbędzie się w Bytomiu-Miechowicach, w kościele P.W Bożego Ciała. Jestem motocyklistą i na pewno to, co nas łączy to miłość do jednośladów. Chciałbym, aby w tym szczególnym dla mnie dniu towarzyszyła mi brać motocyklowa na swoich maszynach. Ja wraz z przyszłą żoną (jeśli się wszystko uda) pojedziemy TRAJKĄ i prosimy o wsparcie z Waszej strony. Zbiórka o godz. 11:30 przy C.H PLEJADA na ul.Dolnośląskiej. Tam Przyjedzie po was mój kolega i wszyscy przyjedziecie po Pana młodego czyli po mnie, na ul.Nickla 29 (jeśli ktoś wie gdzie to jest, to może od razu przyjechać pod dom). Tam już wiadomo, jazda po młodą i pod kościół. Z kościoła parada pod sale która znajduje się w Bytom-sucha góra. W razie pytań podaje swój numer Tel. 791-660-134 Grzegorz (ŁOSZO)

LEWA W GÓRE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiem że człowiek się rozpływa w komib, sam to przeżywałem na paradzie weselnej od kumpla :D Nie ukrywam że bardzo bym chciał aby towarzystwo było od początku do końca parady :)a podczas ceremonii można się schować do kościoła tam jest chłodno ale też nie będę nikogo na siłę ciągnął :)a jeśli już kolega chce być w konkretnym momencie to zapraszam pod kościół na koniec mszy ślub jak pisałem zaczyna się na godz 13. :D pozdrawiam i ZAPRASZAM WSZYSTKICH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.