Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

kolejna śmierć


ilmarinen

Rekomendowane odpowiedzi

no koleżanka, jednej laski z horneta ;( młoda dziewuszka z niej była...

[']

Z całym szacuniem dla zmarłych, mamy śląskie forum...jeśli ta dlaje pójdzie, bedziemy ten dział mieli najbardziej rozbudowany.

Proponuje aby ten temat zrobic tematem dla wypadków poza terenem śląska dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manka a to wydarzenia spoza śląska nie mogą być czymś wartościowym co dziala ku przestrodze? tylko okolice śląska i wydarzenia z tego terenu mogą być pouczające?

Według mnie nie działa to w znaczący sposób na nic.Nie rozumiem tej "fascynacji" wrzucania linków z wypadkami (osobą, których nie znamy), stawiania świeczek itd. Czy nie ma przyjemniejszych rzeczy do ogladania i czytania? Wypadki były, są i będą. Ludzie gina w róznych sytuacjach i miejscach- nie zapanujemy nad tym. Nikt nie planuje tego czy się rozwali czy nie. Ludzie, którzy mają w sobie chęć ostrej jazdy nie pozbedą się jej po 2 czy po 90 artukułach, a i tak wiekszość zdarzeń jest z winny kogoś innego więc wpływu na to nie ma. (doświadczenie, umiejetność przewidywania nabywa się gdzie indziej, a nie w informacjach na temat wypadków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedni będą sie fascynować, inni - szukać sensacji, jeszcze inni szukać przestrogi. na moja wyobraźnie działają te linki, te świeczki nie zawsze mi się podobają, natomiast informowanie i przypominanie wszystkim o tym jak niebezpieczny jest ten sport uważam jednak z zdrowe i racjonalne zajecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli w tych szczątkowych informacjach, które są zazwyczaj podawane, ktoś jest w stanie wyciągnąć i przeanalizować prawidłowo przyczynę i skutek to plus dla niego :P

Bardziej bym się też skłaniał, że może to być bardziej pomocne dla ludzi, którzy dopiero planują zakup i jazdę motongiem i ich to skutecznie zniechęci. Wtedy też plus dla nich :D

Wydaje mi się tylko, że dla większości wklejanie tu tych linków służy bardziej zamanifestowaniu przynależnośći do grupy- braci motocyklowej i łechatniu pośrednio i między innymi i nawet nie całkiem swiadomie swojego ego w ten sposób ( może troche radykalnie to ująłem ale takie zdanie mam na ten temat, który troche przez to zboczył z wątku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gezo psychoanalizę zostaw innym, ja ostatnio wkleiłem link do wypadku który mnie nauczył tego że kask shoeia nie gwarantuje przeżycia wypadku (To banał ale dopiero jak zobaczyłem zdjecie rozpieprzonego kasku shoei to dotarło do mnie ze protektory protektorami ale trzeba mieć pokorę wobec asfaltu).

jeśli chcecie mądrkować na temat konwencji tego działu (czy ma sens, czy nie ma, czy ze ślaska czy z całej polski, czy fascynacja śmiercią czy może memento mori, czy świeczek za dużo czy za mało, czy to komuś życie ratuje czy jest inspiracją do szalenstw etc.) to polecam sobie założyc wątek i tam różne przemyślenia (czasami umiarkowanie wnikliwe) zamieszczać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykre to jest to, że coraz więcej nieodpowiedzialnych ludzi wsiada na motocykle dla lansu, dla pokazania że jak wszyscy mają to dlaczego ja mam sobie nie kupić motocykla który zajebiście przyspiesza na prostej, robi ryk i wszystkie laski wokoło się patrzą...

sorki za taki przykład ale niestety z mojego punktu widzenia tak to wygląda-nie każdy się nadaje do jazdy motocyklem.

nie chcę tutaj wrzucać wszystkich do jednego worka ale prawda jest taka, że wypadków będzie coraz więcej tak długo jak będzie rosnąca ilość jednośladów na naszych drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

"Przy płatności poprzez telefon komórkowy należy wysłać dwa sms po З1zł każdy"

Zbanować kolesia!!!!

Pracuje u jednego z operatorow - ludzie placza jak przychodzi im rachunek!!!! 4 wnuczkow kazde po 62 zeta plus rachunek i babcia z dziadkiem nie pojedza w tym miesiacu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.