Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wyprawa dookoła Polski


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

i - przeczytalem wrazenia Manki i wpadlem na pomysl ze nie ma innej opcji i tez musze zwiedzic nasza Polską kraine. Moze macie juz jakies plany - wkleicie mapke??

sylaD-Team fajnie byloby sie do was dołączyć - moze w wolniejszej chwili przed wyjazdem moznaby obgadac szczegoly - ja jestem podatny na kazda z waszych propozycji :-)

Pozdrawiam.

No właśnie. Kiedyś zarzuciłem temat w spr objazdu po Polsce i po Manki wpływem rzuciłem się na szeroki wody już z początkiem Lipca. Od mojego Radzionkowa przez kotlinę Kłodzką, wojew. Lubuskie, Piła, Szczecin, Wolin, Łeba, Ustka, Władysławowo, Gdańsk, Tczew, Tuchola, Toruń, Włocławek, Warszawa (maaaasakra), Kazimierz Dolny (tu o mało by mi moto nie podp....), góry Świętokrzyskie, Sandomierz, Tarnów, Szczawnica, Rabka, Żywiec, Wisła i ukochany dooooooooooooom. Razem po Polsce jakieś 3120 km (jeżeli dobrze pamiętam) 13 dni, paliwo 1 320 zł. pozostałe koszta jakieś 920 zł. Ale!!!!!!! rewelka, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kiedyś zarzuciłem temat w spr objazdu po Polsce i po Manki wpływem rzuciłem się na szeroki wody już z początkiem Lipca. Od mojego Radzionkowa przez kotlinę Kłodzką, wojew. Lubuskie, Piła, Szczecin, Wolin, Łeba, Ustka, Władysławowo, Gdańsk, Tczew, Tuchola, Toruń, Włocławek, Warszawa (maaaasakra), Kazimierz Dolny (tu o mało by mi moto nie podp....), góry Świętokrzyskie, Sandomierz, Tarnów, Szczawnica, Rabka, Żywiec, Wisła i ukochany dooooooooooooom. Razem po Polsce jakieś 3120 km (jeżeli dobrze pamiętam) 13 dni, paliwo 1 320 zł. pozostałe koszta jakieś 920 zł. Ale!!!!!!! rewelka, polecam

kiedy taka traske zrobiles?

pochwal sie,dawno cie tu nie bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Taki kolejny pomysł. gdzieś o tym czytałem - chłopaki (może z dziewczynami, a może bez) zrobili trasę na rowerach.

Nazywa się to sześć trójkątów (a może krzyży?)

Bajer polega na tym żeby zaliczyć sześć potrójnych granic Rzeczypospolitej Polskiej. Czyli taki objazd kraju -

1 punkt - styk granic polskiej, rosyjskiej i litewskiej

2 punkt - styk granic polskiej litewskiej i białoruskiej

....itd aż do

6 punkt - styk granic polskiej, czeskiej i niemieckiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.