Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

24.05.201 Orzesze


Cider30

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem właśnie z Cieszyna.Po drodze jadąc przez Radlin w Rybniku Niedopczycach mijałem "świeży" wypadek z udziałem motocykla. Nie wiem kto, co i jak, ale zauważyłem tylko motor (nie wiem jaki), który dosłowanie leżał pod samochodem. I był bardzo porozwalany :) .

Jakbyście coś wiedzieli więcej, to dajcie znać.

Pozdro dla wszystkich

DWA.

I Cholera mam szczęście. Wracałem z katowic wieczorem i za Orzeszem kolejna kraksa. Tłum gapiów, radiowozy, karetka pogotowia i jakaś rozwalona maszynka (już wiem, że zielona Kawa).

teraz siedzę w chacie i już nie wyjeżdzam ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cider30 może będziesz znał miejscówkę Vinkle Mierzęcice S1 co kolesie tam robią. Może się to skończyć tragicznie. RESPECT dla szlifujących umiejętności, FUCK OFF dla uczących się Panowie i Panie dwa razy widziałem tam glebe - nie warto Live is Beautifull...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos dodam, mój kolega był minutke po zdarzeniu i napisał mi tak:

Byłem wczoraj przy śmierci Józka z Orzesza..pożyczył od kolegi motor Kawasaki, zielone, przejechał 200 m, nie opanował maszyny i uderzył w stojący na poboczu samochód. Nie założył nawet kasku. Był strasznie poturbowany...reanimacja nie pomogła. W motorze brak było tablicy rej. Strasznie smutna sprawa. Przyjechała mama tego człowieka, 3 min. jak przestali go reanimować i stwierdzili zgon....Do teraz nie mogę się pozbierać. Ten co zginął nie miał prawa jazdy i od 10 lat nie siedział na motorze. Zostawił żonę i dwójkę dzieci...Brawura i głupota niestety...i straszny żal że się tak skończyło

to tyle co do wczorajszego wydarzenia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli S1 na lotnisko? Widziałem ostatnio "popisy" jeżdżących w tym miejscu... czekam tylko na linka w "Ku przestrodze" :)

Dokładnie około 7km przed lotniskiem. Fajnie, że chłopaki mają pasje ale są ekipy w których kolesie z tego co wiem prawka nie posiadają a zrobienie ósemki to problem... zajmują się znów ślizganiem kolanem po krawężniku. Życzę tylko powodzonka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.