Jump to content
bartoszbe

Auto Moto Show 10-12.06.2011 Expo Silesia

Recommended Posts

Szanowni Państwo!

 

Od wielu lat organizujemy na Śląsku i w Zagłębiu Targi Motoryzacyjne „Auto Moto Show”. Najpierw w Katowickim „Spodku”, później wspólnie z Expo Silesia w nowym obiekcie w Sosnowcu.  Auto Moto Show, obok Targów Poznańskich, odwiedza najwięcej widzów w Polsce. W każdym roku prezentujemy wiele ważnych premier samochodowych. Nasze działania będziemy kontynuować.

W roku 2011 targi, odbędą się  w terminie od 10-go do 12-go czerwca  i będą miały nieco zmieniony charakter.

Po pierwsze planujemy stworzyć specjalną STREFĘ EKO, prezentując to, co w kontekście motoryzacyjnej ekologii dotyczy polskiego rynku. Przygotowujemy również organizację międzynarodowej konferencji „moto” – ekologicznej oraz tradycyjnie EKO Rajdu.

 Po drugie, STREFA RYNEK : chcemy zaprezentować współczesność naszego rynku, odpowiadając na pytanie: ”Czy europejscy producenci samochodów przezwyciężą koncerny koreańskie?

Po trzecie STREFA TUNING I SPORT - zaprezentujemy samochody sportowe, rajdowe, offroad’owe i oczywiście jeszcze mocniej niż w ubiegłych latach postawimy na tuning.

Stawiamy tu także na możliwość bezpośrednich kontaktów z gwiazdami naszych oesów. Zaprosimy Krzysztofa Hołowczyca, Kajetana Kajetanowicza, Leszka Kuzaja, Tomka Kuchara, a także kierowców wyścigowych, Maćka Steinhofa, Adama Gładysza czy Maćka Stańcę.

Na zewnątrz damy możliwość konfrontacji nowicjuszom swoich rajdowych i wyścigowych zapędów z mistrzami.

 Poszerzymy naszą ofertę dla zwiedzających targi o motocykle i skutery, akcesoria motoryzacyjne, car – audio, campery i  przyczepy campingowe. Odbędą się pierwsze wielkie pokazy MOTO MODY oraz tradycyjne wybory MISS MOTO.  W roku ubiegłym zorganizowaliśmy pierwszy Festiwal filmów i reklam „MOTO” , który odbędzie się także w roku 2011.

Prosimy wiec o zarezerwowanie terminu targów, bo i w tym roku liczymy na Państwa obecność.

Więcej na: www.automotoshow.com.pl / http://www.automotoshow.com.pl/index.php?level=start

Facebook: Auto Moto Show

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szanowni,

oto kilka zdań o współorganizowanych przez moją firmę Sens targach Motoryzacyjnych

Od 10-12-go czerwca zapraszamy na kolejną edycję Targów Auto Moto Show. Impreza, podobnie jak w zeszłym roku, odbędzie się w największej polskiej hali wystawienniczej w Sosnowcu (organizacja wspólnie: Sens z Expo Silesia). Tym razem do nazwy targów dochodzi ważne określenie: "+ tuning", a to słowo wyraźnie rozszerza charakter imprezy.

Auto Moto Show to mające ugruntowaną pozycję na rynku targi motoryzacyjne (nr 2 w Polsce, bo przewodzi Poznań). Podobnie jak w roku ubiegłym, organizatorzy przygotowali dla zwiedzającym całą gamę atrakcji. Oczywiście jak na każdych tego typu targach najważniejsze są premiery nowych modeli. Tu zwiedzających czeka kilka niespodzianek. Po raz pierwszy w Polsce zobaczymy Fiata Freemonta. Samochód, który powstał na bazie Dodge Journey'a, ale z widocznymi zmianami. Premierowym samochodem będzie również Citroen DS4, który zebrał już wiele nagród, za swą nieprzeciętna urodę. W Sosnowcu zobaczymy także Toyotę Verso S, ciekawy samochód plasujący się pomiędzy segmentami, wg przyjętego podziału samochodów. Będzie cała imponująca rodzina Renault Diamond Tour, a także Sirocco R, Eos, Audi A6, BMW 6 cabrio i wiele innych. Premier może być znacznie więcej, bo organizatorzy przygotowują także niespodzianki.

A teraz o tym co nowe.

Cała gama najlepiej w Polsce tuningowanych samochodów to także wielka atrakcja salonu. Będzie tych aut ponad 50 oraz tradycyjna tuningowa wojna Północ – Południe.

Targom Auto Moto Show towarzyszyć będzie, jak w ubiegłym roku Festiwal Filmów i Reklam MOTO. To impreza, która uatrakcyjnia Targi Motoryzacyjne, a w perspektywie powinna (na co liczymy) stać się znaczącym, niezależnym festiwalem.

Konkurencja odbywać się będzie w trzech kategoriach:

1.Reklama motoryzacyjna - czas do 60 sekund (15’, 30’, 60’ –jako jedna kategoria)

2.Film promocyjny - czas do 5 minut

3.Film amatorski - czas do 10 minut

Festiwalowi towarzyszyć będzie pokaz filmów dokumentalnych i fabularnych.

Podstawowe zasady konkursu:

-za reklamę motoryzacyjną, rozumie się reklamę poświęconą promocji pojazdów samochodowych (w rozumieniu kodeksu drogowego), także motocykli, motorowerów, skuterów oraz nowych rozwiązań technicznych i bezpieczeństwu ruchu drogowego

-film promocyjny motoryzacyjny to materiał dłuższy ,poświęcony promocji konkretnego samochodu, motocykla lub innego pojazdu lub moto idei, w formie filmu, teledysku, informacji multimedialnej. Słowo amatorskie rozumiane jest jako filmy nie będące przedmiotem zamówienia czy zlecenia, a zrealizowane niezależnie od firm motoryzacyjnych

Festiwal filmów i reklam moto pojawi się także na portalu Interia. Konkursowe produkcje od początku czerwca będą poddane ocenie internautów, a w niedzielę 12-go czerwca  podczas Auto Moto Show & Tuning zostaną wręczone nagrody

Znaczącą atrakcją targów będzie inauguracja portalu auto-estetyka połączona  z prezentacją wszystkiego, co z wyglądem samochodów się łączy: auto detailing to smart, repair, zabezpieczenia lakieru, renowacja skóry, cała ogromna gama kosmetyki samochodowej itd. Odbędą się konferencje prasowe, panele dyskusyjne, poświęcone właśnie auto estetyce. Będą oczywiście także prezentacje najnowszych systemów usuwania rys , drobnych wgnieceń czy rewolucyjne sposoby renowacji lakieru.

Auto Moto Show & Tuning, to także popularna wśród tuningowców "Wojna Północ-Południe, mistrzostwa Polski Car Audio EASCA, konkursy, zabawy i tradycyjne wybory Miss Moto.

Tegoroczna impreza zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Przypominamy. 10-12 czerwca, EXPO SILESIA SOSNOWIEC.

Zapraszam gorąco,

Z poważaniem

Wojciech Majewski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poprzednie Auto Moto pobiły wszelkie granice jeśli chodzi o zrobienie jak najgorszych targów motocyklowych. Ze znajomych którzy byli wcześniej, wiem że żaden drugi raz tego błędu nie popełni i na AMS nie pojedzie.

Będzie tak samo jak poprzednio, czy będą normalne stoiska motocyklowe, jak na dawnym motor bike show? Na stronie nie ma żadnych konkretów. Dajcie rozpiske wszystkich firm razem z powierzchnią stoisk, albo najlepiej mapkę żeby można było zobaczyć, czy to będzie miało cokolwiek wspólnego z motocyklami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
... Dajcie rozpiske wszystkich firm razem z powierzchnią stoisk, albo najlepiej mapkę żeby można było zobaczyć, czy to będzie miało cokolwiek wspólnego z motocyklami.

No chyba żartujesz. To by dopiero była antyreklama całego tego auto moto szoł.

Dopuki na tego typu imprezach nie będzie stoisk oficjalnych importerów hondy, suzuki, kawy, yamachy, triumpha, h-d, ducati itd. , z motocyklami bez karteczek "proszę nie siadać", to będzie to wiejski festyn z motocyklową paradą dla gawiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardzo proszę o napisanie postu na tym forum a nie przekierowywanie linkami na inne.

Edited by .:BadMan:.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja byłem :D ogólnie nic ciekawego oprócz wystawy oldtimerów i kilku dobrze zrobionych samochodów po tuningu - w tym "lider" złoty Mercedes, motocykli praktycznie brak oprócz kilku na chyba w sumie dwóch stoiskach wydawało by się zorganizowanych "na szybko" i bez znaczącego udziału w tej imprezie. Plus dla Szkoły Auto za zorganizowanie pokazu jazdy na trolejach i alkogoglach. Wojna Północ-Południe jak zawsze na poziomie szkoda tylko, że samochody praktycznie na każdej wojnie są te same :) Prowadzący wojnę - hmm można by powiedzieć, że starał się być na siłę zabawny ale niezbyt mu to wychodziło. Jednym słowem - szkoda, że impreza odbyła się w tym samym czasie co targi w Spodku i pewnie z racji tego zabrakło na niej np Porsche. Za mało adrenaliny i polotu w tym wszystkim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Byłam. I jak na imprezę ogólno-motoryzacyjną, a nie typowo motocyklową to myślę, że impreza wyszła w porządku. Najmilej wspominam przejażdżkę trolejem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.