Skocz do zawartości
Włodar

Kawasaki zx6r 636 05-06

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, kto miał stycznośc z tym sprzętem, jak się spisuje w uzytkowaniu na codzień czyli smiganie,spalanie,winkle,serwis, etc., jakie wady. Dlaczego warto zainteresować się tym sprzętem lub dlaczego nie warto nawet o nim myśleć. Czyli fakty i mity o tym sprzęcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Słyszałem opinie użytkownikow ze zegary podczas jazdy sa malo czytelne, chyba by mi to przeszkadzalo, potwierdzi ktos dokladnie jak ma sie ta sprawa ? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Posiadam dokładnie taką ninję, na torze może i byłby mało czytelny obrotomierz(nigdy nie byłem na torze więc to tylko przypuszczenia), ale przy normalnej jeździe nie odczułem żadnego dyskomfortu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się w zupełności z poprzednikiem , ten motocykl to mój ulubiony model w normalnej jeździe spisuje się znakomicie, ale jeżeli chcesz śmigać na torze to raczej polecałbym Ducati , no ale tu też są zawirowania cenowe. AAA i jeszcze jedno, dużo ludzi mówi że w tym kawasaki szybko skrzynia pada, aczkolwiek nie przekonałem się o tym osobiście więc nie potwierdzam tej informacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta